Portal Pszczelarski

11-lecie istnienia Powiatowego Koła Pszczelarzy w Jaśle

pszczelarstwo podkarpackie Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Rzeszowie Powiatowe Koło Pszczelarzy w Jaśle Tadeusz Dylon Stanisław Tuleja święto pszczelarskie

20 listopada 2016 roku w Dębowcu odbyły się uroczystości związane z obchodami dnia świętego Ambrożego, patrona pszczelarzy. Do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej zjechali się pszczelarze z samego Jasła oraz całego powiatu.

Całość obchodów rozpoczęła się od mszy świętej. W uroczystości wziął udział prezes Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Rzeszowie – Tadeusz Dylon. Obchody były uświetnione poprzez artystyczne występy młodzieży gimnazjalnej. Uroczystość była związana także rocznicą jedenastu lat istnienia Koła Pszczelarzy w Jaśle. Obecnie do jego grona należy 53 pszczelarzy, którzy łącznie posiadają 62 pasieki i 1172 rodziny pszczele.

W trakcie obchodów nie zabrakło przedstawicieli władz miejskich. Jednym z organizatorów spotkania był wiceprezes Powiatowego Koła Pszczelarskiego Stanisław Tuleja.

Opracowano na podstawie:
Wirtualne Jasło, Jasielscy pszczelarze w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu, http://www.wirtualnejaslo.pl/artykul/jasielscy_pszczelarze_w_sanktuarium_matki_bozej_saletynskiej_w/11224/, data publikacji: 2016.11.20, data odczytu: 2016.12.05.Liczba wyświetleń artykułu: 2084

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.