Portal Pszczelarski

Statut Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie 2016 - propozycje zmian

pszczelarstwo zachodniopomorskie Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie statut Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie

Do 31 stycznia 2017 roku pisemne lub elektroniczne wnioski na temat zmian w zapisach Statutu składać można w Wojewódzkim Związku Pszczelarzy w Szczecinie. Dzieje się tak zgodnie z decyzją delegatów po Walnym Zjeździe Delegatów Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie.

Po ostatnim Zjeździe uchwalono konieczność dokonania zmian w Statucie. Jednak zanim zostaną one wprowadzone, pszczelarze z zachodniopomorskiego mogą podać swoje własne propozycje zmian. Można je składać na piśmie w biurze Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie albo drogą elektroniczną, wysyłając wiadomość na adres biuro@pszczoły.szczecin.pl ze słowem Statut w tytule.

Po zakończeniu wysyłania wiadomości, czyli po styczniu 2017 roku, zbierze się Komisja Statutowa, której celem będzie praca nad projektem z uwzględnieniem wniosków oraz aspektów prawnych. 

Opracowano na podstawie:
Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie, Statut WZP – Zmiany, http://pszczoly.szczecin.pl/nowa/wzp/187-statut-wzp-zmiany.html, data publikacji: 2016.12.03, data odczytu: 2016.12.05.Liczba wyświetleń artykułu: 2528

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Tadeusz Netczuk

Tadeusz Netczuk

Autor tekstów

Doświadczony pszczelarz. Chowem pszczół zajmuje się od 1970 r. Obecnie jego pasieka zlokalizowana jest w ROD Bielany we Wrocławiu.

Historia pasieki rodzinnej Netczuków

Hodowla murarki ogrodowej (Osmia rufa L.)

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.) - Podstawowe informacje

Stefan Jerzy Siudalski

Stefan Jerzy Siudalski

Autor artykułów

Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.

Cztery pory roku czyli piosenka o Rębkowie

Sylwia Zielińska

Sylwia Zielińska

Konsultant serwisu

Doktorantka na Uniwersytecie Rzeszowskim, członkini Koła Naukowego Technologów Żywności FERMENT. Interesuje się toksykologią żywności i zanieczyszczeniem środowiska. Dokładna analizatorka i badaczka składu chemicznego miodu. Poza uczelnią, wraz z przyjaciółką ekotesterka i propagatorka żywności ekologicznej (ekotester.pl - strona w przygotowaniu), działaczka w stowarzyszeniu oraz miłośniczka tańca i motocykli.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 1.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 2.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 3.

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

Pszczoły olbrzymie i czarny miód leśny

Historia pszczelarza-sapera. Cz. 2.

VI Interdyscyplinarna Konferencja TYGIEL