Portal Pszczelarski

Statut Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie 2016 - propozycje zmian

pszczelarstwo zachodniopomorskie Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie statut Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie

Do 31 stycznia 2017 roku pisemne lub elektroniczne wnioski na temat zmian w zapisach Statutu składać można w Wojewódzkim Związku Pszczelarzy w Szczecinie. Dzieje się tak zgodnie z decyzją delegatów po Walnym Zjeździe Delegatów Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie.

Po ostatnim Zjeździe uchwalono konieczność dokonania zmian w Statucie. Jednak zanim zostaną one wprowadzone, pszczelarze z zachodniopomorskiego mogą podać swoje własne propozycje zmian. Można je składać na piśmie w biurze Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie albo drogą elektroniczną, wysyłając wiadomość na adres biuro@pszczoły.szczecin.pl ze słowem Statut w tytule.

Po zakończeniu wysyłania wiadomości, czyli po styczniu 2017 roku, zbierze się Komisja Statutowa, której celem będzie praca nad projektem z uwzględnieniem wniosków oraz aspektów prawnych. 

Opracowano na podstawie:
Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie, Statut WZP – Zmiany, http://pszczoly.szczecin.pl/nowa/wzp/187-statut-wzp-zmiany.html, data publikacji: 2016.12.03, data odczytu: 2016.12.05.Liczba wyświetleń artykułu: 2292

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.