Portal Pszczelarski

Statut Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie 2016 - propozycje zmian

pszczelarstwo zachodniopomorskie Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie statut Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie

Do 31 stycznia 2017 roku pisemne lub elektroniczne wnioski na temat zmian w zapisach Statutu składać można w Wojewódzkim Związku Pszczelarzy w Szczecinie. Dzieje się tak zgodnie z decyzją delegatów po Walnym Zjeździe Delegatów Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie.

Po ostatnim Zjeździe uchwalono konieczność dokonania zmian w Statucie. Jednak zanim zostaną one wprowadzone, pszczelarze z zachodniopomorskiego mogą podać swoje własne propozycje zmian. Można je składać na piśmie w biurze Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie albo drogą elektroniczną, wysyłając wiadomość na adres biuro@pszczoły.szczecin.pl ze słowem Statut w tytule.

Po zakończeniu wysyłania wiadomości, czyli po styczniu 2017 roku, zbierze się Komisja Statutowa, której celem będzie praca nad projektem z uwzględnieniem wniosków oraz aspektów prawnych. 

Opracowano na podstawie:
Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie, Statut WZP – Zmiany, http://pszczoly.szczecin.pl/nowa/wzp/187-statut-wzp-zmiany.html, data publikacji: 2016.12.03, data odczytu: 2016.12.05.Liczba wyświetleń artykułu: 2947

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Bigos staropolski na winie z miodem

Nalewka jaśminowa z miodem

Bananowe chipsy z miodem

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Koordynatorki projektu "Pszczoły w szkole"

"Pszczoły w szkole" to projekt realizowany w Katolickiej Szkołe Podstawowej SPSK im. Jana Pawła II w Chojnach i nagrodzony w konkursie grantowym "Z Kujawskim pomagamy pszczołom".

Młodzi detektywi szukają miejsc przyjaznych pszczołom

Szkolny Dzień Pszczoły

Pszczoły w szkole w czerwcu

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Magdalena Faltyn

Magdalena Faltyn

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniakrokusia.co.uk.

Na co dzień mama, której pasją jest gotowanie, czytanie książek oraz zwiedzanie ciekawych miejsc.

Marchewka z jabłkiem i miodem

Koktajl z mango i ananasa z mlekiem kokosowym

Udka z kurczaka z ketchupem i miodem