Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń

Statut Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie 2016 - propozycje zmian

pszczelarstwo zachodniopomorskie Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie statut Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie

Do 31 stycznia 2017 roku pisemne lub elektroniczne wnioski na temat zmian w zapisach Statutu składać można w Wojewódzkim Związku Pszczelarzy w Szczecinie. Dzieje się tak zgodnie z decyzją delegatów po Walnym Zjeździe Delegatów Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie.

Po ostatnim Zjeździe uchwalono konieczność dokonania zmian w Statucie. Jednak zanim zostaną one wprowadzone, pszczelarze z zachodniopomorskiego mogą podać swoje własne propozycje zmian. Można je składać na piśmie w biurze Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie albo drogą elektroniczną, wysyłając wiadomość na adres biuro@pszczoły.szczecin.pl ze słowem Statut w tytule.

Po zakończeniu wysyłania wiadomości, czyli po styczniu 2017 roku, zbierze się Komisja Statutowa, której celem będzie praca nad projektem z uwzględnieniem wniosków oraz aspektów prawnych. 

Opracowano na podstawie:
Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie, Statut WZP – Zmiany, http://pszczoly.szczecin.pl/nowa/wzp/187-statut-wzp-zmiany.html, data publikacji: 2016.12.03, data odczytu: 2016.12.05.Liczba wyświetleń artykułu: 2904

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Varroa destructor - znaczenie i rys historyczny

Zapobieganie i zwalczanie inwazji Varroa sp. u pszczoły miodnej

Oddziaływanie Varroa destructor na rodzinę pszczelą

Ewa Jarosz

Ewa Jarosz

autor przepisów kulinarnych i bloga dietetykwstolicy.blogspot.com

Dietetyk medyczny, blogerka kulinarna i amator fotografii. Uczy swoich pacjentów jak utrzymać zasady racjonalnego odżywiania czerpiąc przyjemność z jedzenia. Zaraża optymizmem i zdrowym podejściem do życia.

Pieczone owoce z miodem i płatkami owsianymi

Gruszkowo-jabłkowy mus szarlotkowy

Słodka sałatka z kurczakiem

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności