Portal Pszczelarski

Obchody dnia św. Ambrożego w Łodzi 2016

pszczelarstwo łódzkie hotel dla pszczół pszczoła samotnica św. Ambroży msza pszczelarska święto pszczoły

Uroczyste obchody dnia św. Ambrożego w Łodzi zostały uświetnione mszą święta w kościele pod wezwaniem św. Piotra i Pawła przy skrzyżowaniu ulic Nawrot i Przędzalnianej. Pszczelarze wystąpili ze sztandarami oraz w strojach galowych.

Jak informuje Dziennik Łódzki, w kościele pojawiła się symbolika związana z pszczelarstwem, na przykład niewielkie ule autorstwa uczniów. Zostały one stworzone z różnorodnych materiałów, takich jak drewno, dykta i słoma. Były one wykonane z myślą o pszczole-samotnicy. 

Ten łódzki kościół słynie z organizacji różnego typu imprez stworzonych z myślą o pszczelarzach, takich jak wrześniowe Święto Pszczoły. Dzieje się tak za sprawą proboszcza, którego pasją jest właśnie pszczelarstwo.

Opracowano na podstawie:
Dziennik Łódzki, Msza święta z okazji dnia św. Ambrożego - patrona pszczelarzy [ZDJĘCIA], http://www.dzienniklodzki.pl/wiadomosci/lodz/a/msza-swieta-z-okazji-dnia-sw-ambrozego-patrona-pszczelarzy-zdjecia,11538754/, data publikacji: 2016.12.04, data odczytu: 2016.12.05.Liczba wyświetleń artykułu: 1321

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.