Portal Pszczelarski

Rezolucja Końcowa XIV Forum Parlamentów Regionalnych Południowego Bałtyku

pszczelarstwo zachodniopomorskie Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie Tadeusz Sabat ochrona pszczół

W latach 2012-2016 zarząd Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie brał udział w pracach Forum Parlamentów Regionalnych Południowego Bałtyku. W wyniku tych działań powstała Rezolucja Końcowa XIV Forum, która bezpośrednio dotyczy pszczelarzy.

Założeniem istnienia Forum Parlamentów Regionalnych Południowego Bałtyku jest troska o gospodarcze wzmocnienie tego regionu. Uczestniczą w nim regiony niemieckie, polskie (województwa zachodniopomorskie, pomorskie i warmińsko mazurskie) oraz rosyjskie (Obwód Kaliningradzki). Forum ustanowiono w roku 2003.

Z Rezolucją Końcową zapoznać się można na stronie internetowej Wojewódzkiego Związku Pszczelarskiego w Szczecinie. W trakcie trwania konferencji w Pęzinie została ona wręczona Prezydentowi Polskiego Związku Pszczelarskiego Tadeuszowi Sabatowi, a także Marszałkowi Jarosławowi Rzepie. Mieli oni za zadanie przekazać ją europarlamentarzyście, a także przewodniczącemu Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego – Czesławowi Siekierskiemu. Podstawowym celem takiego działania jest chęć stworzenia odpowiedniej dyrektywy ochronnej dla pszczół, podobnie jak ma to miejsce w przypadku ptaków.

Opracowano na podstawie:
Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie, REZOLUCJA PARLAMENTÓW REGIONALNYCH POŁUDNIOWEGO BAŁTYKU, http://pszczoly.szczecin.pl/nowa/home/aktualnosci/185-rezolucja-parlamentow-regionalnych-poludniowego-baltyku.html, data publikacji: 2016.11.28, data odczytu: 2016.12.02.Liczba wyświetleń artykułu: 953

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.