Portal Pszczelarski

Akademia Przyjaciół Pszczół: Pszczeli Bohaterowie

pszczelarstwo w Polsce Akademia Przyjaciół Pszczół Z Kujawskim pomagamy pszczołom akcja pszczelarska

Ciekawą inicjatywą jest konkurs "Akademia Przyjaciół Pszczół: Pszczeli Bohaterowie", organizowanego w ramach programu "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Inicjatywą są objęci uczniowie, którzy pod opieką nauczyciela rozwiązują liczne zadania.

Całe przedsięwzięcie ma interaktywny charakter. Dzieci walczą o atrakcyjne nagrody zarówno dla siebie, jak i dla szkoły. Nowoczesna platforma edukacyjna wypełniona jest interaktywnymi zadaniami i scenariuszami lekcji. Uczniowie na różnych polach mogą sprawdzać swoją wiedze związaną z pszczołami. Organizatorzy mają nadzieję, że wiedza o pszczole miodnej i nie tylko, którą mogą zdobyć uczniowie, przełoży się na ich postawę w przyszłości, związaną z ochroną tego cennego gatunku.

Do interaktywnego konkursu nauczyciele wciąż mogą zgłaszać swoich uczniów poprzez stronę www.pomagamypszczolom.pl.

Opracowano na podstawie:
Włocławek Info, Mali „miodożercy” w województwie kujawsko-pomorskim, https://www.wloclawek.info.pl/edukacja/373/mali-miodozercy-w-wojewodztwie-kujawsko-pomorskim/, data publikacji: 2016.11.26, data odczytu: 2016.11.28.
Z Kujawskim pomagamy pszczołom – strona na portalu Facebook, https://www.facebook.com/ZKujawskimPomagamyPszczolom/Liczba wyświetleń artykułu: 1573

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.