Portal Pszczelarski

VII Powiatowa Olimpiada Pszczelarska - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo małopolskie relacja z wydarzenia VII Powiatowa Olimpiada Pszczelarska Przemysław Szeliga Jan Ślósarz Kazimierz Marszałek Stowarzyszenie Pszczelarzy Powiatu Krakowskiego Polski Związek Pszczelarski w Warszawie Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie

"Pszczoła miodna – super organizm pożyteczny dla ludzi i środowiska" – właśnie pod takim tytułem przebiegła VII Powiatowa Olimpiada Pszczelarska. Uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych mogli się wykazać swoją ponadprzeciętną wiedzą. Zawody zorganizowano w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie. 

Na początku młodzież otrzymała test składający się z trzydziestu pytań. Dziesiątka najlepszych młodych pszczelarzy zakwalifikowała się do finału, którym był etap ustny. 

Kazimierz Marszałek, prezes Stowarzyszenia Pszczelarzy Powiatu Krakowskiego i organizator wydarzenia stwierdził, że uczniowie co roku wykazują się coraz bardziej zaawansowaną wiedzą. Taką opinię podkreślili również Przemysław Szeliga z Zarządu Polskiego Związku Pszczelarskiego w Warszawie oraz Jan Ślósarz – wiceprezes Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Krakowie.

Opracowano na podstawie:
Dziennik Polski 24, Pytania o znaczenie pszczół dla ludzi i dla środowiska nie sprawiły im trudności, http://www.dziennikpolski24.pl/region/a/pytania-o-znaczenie-pszczol-dla-ludzi-i-dla-srodowiska-nie-sprawily-im-trudnosci,11509435/, data publikacji: 2016.11.28, data odczytu: 2016.11.28.Liczba wyświetleń artykułu: 1046

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.