Portal Pszczelarski

Zakończenie sezonu pszczelarskiego 2016 w Mosinie-Puszczykowie

pszczelarstwo wielkopolskie Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Poznaniu sezon pszczelarski 2016 Koło Pszczelarzy Mosina-Puszczykowo

Pszczelarze, którzy są zrzeszenie w Kole Pszczelarzy Mosina-Puszczykowo, 20 listopada 2016 r. uroczyście zakończyli kolejny sezon pszczelarski. To była dobra okazja do podsumowań.

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie internetowej Wojewódzkiego Związku Pszczelarskiego w Poznaniu, uroczystości rozpoczęły się od Mszy Świętej. Wprowadzono sztandar Koła, a przed ołtarzem złożono dary pszczelarskie, takie jak różne gatunki miodów, świece wykonane z wosku pszczelego i kwiaty, a wszystko zyskało ozdobę w postaci zielonego świerku. 

Po części kościelnej, pszczelarze wraz z rodzinami i zaproszonymi gośćmi udali się na spotkanie w restauracji. Podczas posiłku przyszedł czas na podsumowania. Nie zabrakło również dyplomów przygotowanych dla zasłużonych pszczelarzy.

Opracowana na podstawie:
Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Poznaniu, Zakończenie sezonu pszczelarskiego w Kole Pszczelarzy Mosina – Puszczykowo, http://www.pszczolywzp.pl/index.php/2-uncategorised/47-zakonczenie-sezonu-pszczelarskiego-w-kole-pszczelarzy-mosina-puszczykowo, data odczytu: 2016.11.28.Liczba wyświetleń artykułu: 1033

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.