Portal Pszczelarski

Akcja nasadzania roślin miododajnych przez Koło Pszczelarzy w Drawsku Pomorskim 2016

pszczelarstwo zachodniopomorskie Koło Pszczelarzy w Drawsku Pomorskim Grzegorz Kruczek pożytki rośliny miododajne

Koło Pszczelarzy w Drawsku Pomorskim zorganizowało akcję, mającą na celu zwiększenie nasadzeń roślin miododajnych. To rzeczywisty krok w stronę ochrony pszczoły miodnej.

Koło Pszczelarzy w Drawsku Pomorskim już od dłuższego czasu prowadzi podobne akcje. Wysiewane są wyselekcjonowane taksony lip. W 2016 roku, dzięki uprzejmości Referatu Rolnictwa i Ochrony Środowiska w Drawsku Pomorskim, pszczelarze z okolic mieli możliwość zasadzenia aż 150 egzemplarzy drzew. Akcja objęła miejscowości Gudowo, przez Zagozd, Gajewo, skończywszy na Rydzewie.

Każde spośród tych drzew, kiedy trochę podrośnie, będzie służyło kolejnym pokoleniom pszczelich rodzin. Akcja ma na celu zatrzymanie negatywnych zmian w warunkach pożytkowych. O działaniu poinformował Grzegorz Kruczek, sekretarz Koła Pszczelarzy w Drawsku Pomorskim.

Opracowano na podstawie:
Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie, NASADZENIA DRZEW - KOŁO PSZCZELARZY W DRAWSKU POMORSKIM, http://www.pszczoly.szczecin.pl/, data publikacji: 2016.11.26, data odczytu: 2016.11.28.Liczba wyświetleń artykułu: 1430

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.