Portal Pszczelarski

Ruszył portal poświęcony pszczelarstwu na Lubelszczyźnie 2016

pszczelarstwo lubelskie Pszczelarstwo na Lubelszczyźnie Rzeczpospolita Pszczelarska Stanisław Jasiński Związek Pszczelarski Rzeczpospolita

Dalsza dawka inicjatyw związanych z projektem "Pszczelarstwo na Lubelszczyźnie. Nieopisana historia – Rzeczpospolita Pszczelarska". Oprócz projektu gry edukacyjnej, która ruszy lada dzień, odbyło się również zbieranie opowieści od najstarszych miłośników pszczół z Lubelszczyzny.

Jak informuje Radio Centrum, powstał portal na którym zebrano wirtualne makiety związane z kulturą, znaczeniem i historią pszczelarstwa. To internetowe miejsce, które gromadzi dawne historie, związane na przykład z postacią Stanisława Jasińskiego, nestora lubelskiego pszczelarstwa. Na stronie radia posłuchać można krótkiej wypowiedzi córki założyciela Związku Pszczelarskiego Rzeczpospolita. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej http://teatrnn.pl/pszczelarstwo. Portal zadebiutował 24 listopada 2016 r.

Inicjatywa zyskała dofinansowanie z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach priorytetu "Kultura Ludowa". 

Opracowano na podstawie:
Radio Centrum, Historia lubelskiego pszczelarstwa, http://centrum.fm/historia-lubelskiego-pszczelarstwa/, data publikacji: 2016.11.25, data odczytu: 2016. 11.25.
Teatr NN, Pszczelarstwo na Lubelszczyźnie. Nieopisana historia - Rzeczpospolita Pszczelarska, http://teatrnn.pl/pszczelarstwo, data odczytu: 2016.11.25.Liczba wyświetleń artykułu: 1072

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-11-28 09:50:27

Nie wiem jak Wy, ale ja się bardzo cieszę, że co rusz pojawia się kolejna inicjatywa pszczelarska i że coraz więcej osób interesuję się problematyką pszczół.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.