Portal Pszczelarski

Miodowa musztarda z dyni - nowy produkt tradycyjny

pszczelarstwo lubuskie musztarda miodowa miodowa musztarda z dyni przepis z miodem Jan Wróblewski Pasieka Debora

Produkowana w województwie lubuskim miodowa musztarda z dyni została kolejnym produktem wpisanym na list wyrobów tradycyjnych. Stało się tak na wniosek pszczelarza Jana Wróblewskiego, właściciela pasieki Debora, która mieści się w Szprotawie.

Polską Agencję Prasową o tym fakcie poinformował Michał Iwanowski, rzecznik zarządu województwa lubuskiego. Zainteresowani potwierdzają, że w tym produkcie nakłada się na siebie wiele prozdrowotnych właściwości poszczególnych jego elementów. Z jednej strony jest to miód, działający antybakteryjnie, a z drugiej dynia, która posiada na przykład beta-karoten i witaminy z grupy B.

Przepis na stworzenie tego specjału jest w tym regionie przekazywany z pokolenia na pokolenie. Obecnie lista produktów tradycyjnych województwa lubuskiego posiada już 59 pozycji. Lista ta jest ciągle poszerzana.

Opracowano na podstawie:
Agropolska, Miodowa musztarda z dyni na liście produktów tradycyjnych, http://www.agropolska.pl/aktualnosci/polska/miodowa-musztarda-z-dyni-na-liscie-produktow-tradycyjnych,2913.html, data publikacji: 2016.11.24, data odczytu: 2016.11.24.Liczba wyświetleń artykułu: 1527

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-11-27 13:25:15

Ciekawe jak smakuje, bo że zdrowa to chyba nikt w to nie wątpi:)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.