Portal Pszczelarski

Pasieka Pszczeli Świat laureatem Nasze Dobre Łódzkie 2016

pszczelarstwo łódzkie Nasze Dobre Łódzkie 2016 pasieka edukacyjna Pszczeli Świat

Finałowa gala plebiscytu "Nasze Dobre Łódzkie 2016" odbyła się 23 listopada 2016 roku w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wśród laureatów znalazła się także pasieka edukacyjna.

Celem całego przedsięwzięcia było docenienie lokalnej przedsiębiorczości i świadome budowanie marki. Zwycięzców wybierali czytelnicy Dziennika Łódzkiego oraz internauci. Brązowy Znak Jakości w kategorii produkt/usługa otrzymała zagroda edukacyjna Pszczeli Świat – pasieka w Lipce. Została ona założona w roku 2015, a następnie przystąpiła do ogólnopolskiej sieci Zagród Edukacyjnych Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, tym samym rozpoczynając u siebie także działalność edukacyjną dla dzieci i nie tylko.

Uroczysta gala odbioru nagród nie obyła się bez przemówień. Z fragmentami można zapoznać się na stronie internetowej Dziennika Łódzkiego.

Opracowano na podstawie:
Dziennik Łódzki, „Nasze Dobre Łódzkie”. Uroczysta gala plebiscytu [ZDJĘCIA,FILM], http://www.dzienniklodzki.pl/wiadomosci/lodz/a/nasze-dobre-lodzkie-uroczysta-gala-plebiscytu-zdjeciafilm,11495079/, data publikacji: 2016.11.24, data odczytu: 2016.11.24.
Pasieka w Lipce – profil na portalu Facebook, https://www.facebook.com/Pasieka-w-Lipce-1520572378240171/.Liczba wyświetleń artykułu: 1757

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.