Portal Pszczelarski

Pasieka Pszczeli Świat laureatem Nasze Dobre Łódzkie 2016

pszczelarstwo łódzkie Nasze Dobre Łódzkie 2016 pasieka edukacyjna Pszczeli Świat

Finałowa gala plebiscytu "Nasze Dobre Łódzkie 2016" odbyła się 23 listopada 2016 roku w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wśród laureatów znalazła się także pasieka edukacyjna.

Celem całego przedsięwzięcia było docenienie lokalnej przedsiębiorczości i świadome budowanie marki. Zwycięzców wybierali czytelnicy Dziennika Łódzkiego oraz internauci. Brązowy Znak Jakości w kategorii produkt/usługa otrzymała zagroda edukacyjna Pszczeli Świat – pasieka w Lipce. Została ona założona w roku 2015, a następnie przystąpiła do ogólnopolskiej sieci Zagród Edukacyjnych Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, tym samym rozpoczynając u siebie także działalność edukacyjną dla dzieci i nie tylko.

Uroczysta gala odbioru nagród nie obyła się bez przemówień. Z fragmentami można zapoznać się na stronie internetowej Dziennika Łódzkiego.

Opracowano na podstawie:
Dziennik Łódzki, „Nasze Dobre Łódzkie”. Uroczysta gala plebiscytu [ZDJĘCIA,FILM], http://www.dzienniklodzki.pl/wiadomosci/lodz/a/nasze-dobre-lodzkie-uroczysta-gala-plebiscytu-zdjeciafilm,11495079/, data publikacji: 2016.11.24, data odczytu: 2016.11.24.
Pasieka w Lipce – profil na portalu Facebook, https://www.facebook.com/Pasieka-w-Lipce-1520572378240171/.Liczba wyświetleń artykułu: 2250

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Podział miodów pitnych

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Ewa Jarosz

Ewa Jarosz

autor przepisów kulinarnych i bloga dietetykwstolicy.blogspot.com

Dietetyk medyczny, blogerka kulinarna i amator fotografii. Uczy swoich pacjentów jak utrzymać zasady racjonalnego odżywiania czerpiąc przyjemność z jedzenia. Zaraża optymizmem i zdrowym podejściem do życia.

Ciasto orzechowe z miodem

Pieczone owoce z miodem i płatkami owsianymi

Słodka sałatka z kurczakiem

Sylwia Zielińska

Sylwia Zielińska

Konsultant serwisu

Doktorantka na Uniwersytecie Rzeszowskim, członkini Koła Naukowego Technologów Żywności FERMENT. Interesuje się toksykologią żywności i zanieczyszczeniem środowiska. Dokładna analizatorka i badaczka składu chemicznego miodu. Poza uczelnią, wraz z przyjaciółką ekotesterka i propagatorka żywności ekologicznej (ekotester.pl - strona w przygotowaniu), działaczka w stowarzyszeniu oraz miłośniczka tańca i motocykli.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 3.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 1.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 2.

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności