Portal Pszczelarski

Klub dyskusyjny w Białołęce poruszył temat wymierania pszczół 2016

pszczelarstwo mazowieckie Stowarzyszenie Pszczelarzy Polskich Polanka Robert Chrzanowski wymieranie pszczół

Spotkania w rodzinnym klubie dyskusyjny na warszawskiej Białołęce miały już kilka edycji. 20 listopada 2016 roku odbyło się jednak spotkanie wyjątkowe, ponieważ w całości zostało ono poświęcone pszczołom.

Impreza odbyła się w Białołęckim Ośrodku Kultury, w miejscu nazwanym 3 Pokoje z Kuchnią przy ulicy Głębockiej 84. Z założenia lokalny klub dyskusyjny ma być miejscem w którym spotykać się mają osoby starsze z młodzieżą, dziećmi, studentami, nauczycielami, piekarzami, kominiarzami i handlowcami. Zaproszone są wszystkie osoby, które są ciekawe świata i lubią obcować z przyrodą.

Spotkanie w listopadzie poświęcono pszczołom nie bez powodu. To w końcu wymieranie pszczół jest bardzo modnym tematem, którym interesuje się coraz więcej osób niekoniecznie związanych w pszczelarstwem. Odpowiedzi na wiele pytań poszukiwali uczestnicy spotkania. Dyskusja stanowiła dopiero preludium do cyklu spotkań dyskusyjno-edukacyjnych z wieloma atrakcjami, nie tylko zresztą dla dzieci. Spotkaniu towarzyszyła wystawa fotografii przygotowanych przez Roberta Chrzanowskiego, członka Stowarzyszenia Pszczelarzy Polskich Polanka.

Opracowano na podstawie:
Tu stolica, Niech żyją pszczoły! Rodzinne spotkanie na Białołęce, http://tustolica.pl/niech-zyja-pszczoly-rodzinne-spotkanie-na-bialolece_74296, data publikacji: 2016.11.17, data odczytu: 2016.11.23.
3 Pokoje z Kuchnią na portalu Facebook, https://www.facebook.com/3pokojezkuchnia, data publikacji: 2016.11.21, data odczytu: 2016.11.23.Liczba wyświetleń artykułu: 928

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.