Portal Pszczelarski

Kropla Słodyczy - akcja pszczelarska 2016

wydarzenie pszczelarskie akcja pszczelarska grudzień 2016 2016 Warszawa Kropla Słodyczy Stowarzyszenie Przyjaciół SOS Pasieka Edukacyjna

Zapraszamy wszystkich pszczelarzy dobrego serca do wzięcia udziału w niecodziennej, charytatywnej akcji pszczelarskiej - Kropla Słodyczy.

Kropla Słodyczy to akcja dobroczynna Pasieki Edukacyjnej. Ma na celu zbiórkę miodu, który trafi do dzieci znajdujących się w szpitalach, na oddziałach onkologicznych i hospicjach. Dzeci zostaną obdarowane słodkimi podarunkami przez Mikołaja. On też zadba o to, aby jego wizyta przyczyniła się do chociaż chwilowego zapomnienia o trudnej sytuacji, w której aktualnie się znajdują. Jak zapewnia Pasieka Edukacyjna - będzie słodko i wesoło!

A jak będzie słodko, to tylko zależy od Was! 

Miód można przesyłać lub przynosić do 20 grudnia 2016 r. na adres:

Stowarzyszenie Przyjaciół S.O.S.
ul. Rzymowskiego 36/213
02-697 Warszawa
z dopiskiem Pasieka Edukacyjna

Organizator przedsięwzięcia prosi o podawanie ilości przekazanego miodu, danych adresowych darczyńcy oraz, o ile to możliwe, o dołączanie kartek z życzeniami dla małych pacjentów.

Jeżeli któryś z pszczelarzy chciałby wziąć udział w przedsięwzięciu i wspólnie ruszyć z podarunkami to ekipa Pasieki Edukacyjnej będzie wniebowzięta.

Bezpośredni kontakt do organizatora akcji:

Tel. 601 365 756
E-mail: stowarzyszeniesos@o2.pl

Akcja pszczelarska Kropla Słodyczy będzie prowadzona na terenie Warszawy i najbliższej okolicy. Wsparcie w realizacji przedsięwzięcia wyrazili uczniowie LXI Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie.

Zobacz również:

Pszczelarze z Pasieki Edukacyjnej odwiedzili pacjentów Oddziału Onkologii IMiD w Warszawie 2017

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1574

Komentarze z forum pszczelarskiego

michal-trabka

2016-11-21 20:11:37

O kurde, super pomysł! Taka akcja powinna być organizowana w każdym mieście!

Sylwek

2016-11-23 09:10:55

Pasieka Edukacyjna coraz aktywniejsza w swoich działaniach. Bardzo spoko, popieram.

mati

2016-11-30 17:48:17

i jak idzie zbiurka czy wszystko przebiega ok

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.