Portal Pszczelarski

Kropla Słodyczy - akcja pszczelarska 2016

wydarzenie pszczelarskie akcja pszczelarska grudzień 2016 2016 Warszawa Kropla Słodyczy Stowarzyszenie Przyjaciół SOS Pasieka Edukacyjna

Zapraszamy wszystkich pszczelarzy dobrego serca do wzięcia udziału w niecodziennej, charytatywnej akcji pszczelarskiej - Kropla Słodyczy.

Kropla Słodyczy to akcja dobroczynna Pasieki Edukacyjnej. Ma na celu zbiórkę miodu, który trafi do dzieci znajdujących się w szpitalach, na oddziałach onkologicznych i hospicjach. Dzeci zostaną obdarowane słodkimi podarunkami przez Mikołaja. On też zadba o to, aby jego wizyta przyczyniła się do chociaż chwilowego zapomnienia o trudnej sytuacji, w której aktualnie się znajdują. Jak zapewnia Pasieka Edukacyjna - będzie słodko i wesoło!

A jak będzie słodko, to tylko zależy od Was! 

Miód można przesyłać lub przynosić do 20 grudnia 2016 r. na adres:

Stowarzyszenie Przyjaciół S.O.S.
ul. Rzymowskiego 36/213
02-697 Warszawa
z dopiskiem Pasieka Edukacyjna

Organizator przedsięwzięcia prosi o podawanie ilości przekazanego miodu, danych adresowych darczyńcy oraz, o ile to możliwe, o dołączanie kartek z życzeniami dla małych pacjentów.

Jeżeli któryś z pszczelarzy chciałby wziąć udział w przedsięwzięciu i wspólnie ruszyć z podarunkami to ekipa Pasieki Edukacyjnej będzie wniebowzięta.

Bezpośredni kontakt do organizatora akcji:

Tel. 601 365 756
E-mail: stowarzyszeniesos@o2.pl

Akcja pszczelarska Kropla Słodyczy będzie prowadzona na terenie Warszawy i najbliższej okolicy. Wsparcie w realizacji przedsięwzięcia wyrazili uczniowie LXI Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie.

Zobacz również:

Pszczelarze z Pasieki Edukacyjnej odwiedzili pacjentów Oddziału Onkologii IMiD w Warszawie 2017

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1706

Komentarze z forum pszczelarskiego

michal-trabka 2016-11-21 20:11:37

O kurde, super pomysł! Taka akcja powinna być organizowana w każdym mieście!

Sylwek 2016-11-23 09:10:55

Pasieka Edukacyjna coraz aktywniejsza w swoich działaniach. Bardzo spoko, popieram.

mati 2016-11-30 17:48:17

i jak idzie zbiurka czy wszystko przebiega ok  Współpracują z portalem:

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Właściwości i zastosowanie miodu

Działanie antyoksydacyjne (aktywność antybakteryjna) miodu

Skład miodu

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.

Agata Kurzajak

Agata Kurzajak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga ziarenkapieprzu.com.pl

Ukończyła filologię polską i podyplomowe studia z zakresu doradztwa zawodowego na UAM w Poznaniu. Doradca zawodowy i trener. Jej największą pasją jest gotowanie. Uwielbia łączyć różne smaki i odkrywać nowe przyprawy. Miłośniczka zwierząt, filmów dokumentalnych oraz herbaty z miodem i cytryną.

Zielona sałata z dressingiem miodowo-musztardowym

Skrzydełka z miodem i chili

Szaszłyki z marynatą miodową