Portal Pszczelarski

Klub Dyskusyjny Karpackiego Związku Pszczelarskiego - reaktywacja

pszczelarstwo małopolskie relacja z wydarzenia Karpacki Związek Pszczelarski w Nowym Sączu Sądecki Bartnik Klub Dyskusyjny Karpackiego Związku Pszczelarskiego

19 listopada 2016 roku o godzinie 9:00 odbyło się pierwsze spotkanie reaktywowanego Klubu Dyskusyjnego. Tego typu inicjatywa ma być przede wszystkim platformą wymiany doświadczeń.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie Karpackiego Związku Pszczelarskiego w Nowym Sączu, Klub Dyskusyjny rozpoczął swoje działanie spotkaniem w Sądeckim Bartniku w Stróżach. Dyskusja dotyczyła ofert sprzętu pszczelarskiego na rynku polski. Zaproszonymi gośćmi były osoby zawodowo związane z tą tematyką, czyli jego producenci i handlarze. Miejsce spotkania było nieprzypadkowe, w końcu to Sądecki Bartnik posiada największy asortyment sprzętu pszczelarskiego w regionie. Tego typu inicjatywa to szansa na nawiązanie współpracy pomiędzy pszczelarzami, a przedstawicielami handlowymi i poznanie oferty różnych firm.

Inicjatywa cieszy się zainteresowaniem ze strony pszczelarzy Karpackiego Związku Pszczelarzy w Nowym Sączu, więc zaplanowano już kolejne spotkania 10 grudnia 2016 r., 14 stycznia 2017 r., 11 lutego 2017 r. i 11 marca 2017 r. 

Opracowano na podstawie:
Karpacki Związek Pszczelarzy w Nowym Sączu, Pszczelarski Klub Dyskusyjny, http://www.kzp.nsacz.pl/, data publikacji: 2016.11.10, data odczytu: 2016.11.20.Liczba wyświetleń artykułu: 2608

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.