Portal Pszczelarski

Klub Dyskusyjny Karpackiego Związku Pszczelarskiego - reaktywacja

pszczelarstwo małopolskie relacja z wydarzenia Karpacki Związek Pszczelarski w Nowym Sączu Sądecki Bartnik Klub Dyskusyjny Karpackiego Związku Pszczelarskiego

19 listopada 2016 roku o godzinie 9:00 odbyło się pierwsze spotkanie reaktywowanego Klubu Dyskusyjnego. Tego typu inicjatywa ma być przede wszystkim platformą wymiany doświadczeń.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie Karpackiego Związku Pszczelarskiego w Nowym Sączu, Klub Dyskusyjny rozpoczął swoje działanie spotkaniem w Sądeckim Bartniku w Stróżach. Dyskusja dotyczyła ofert sprzętu pszczelarskiego na rynku polski. Zaproszonymi gośćmi były osoby zawodowo związane z tą tematyką, czyli jego producenci i handlarze. Miejsce spotkania było nieprzypadkowe, w końcu to Sądecki Bartnik posiada największy asortyment sprzętu pszczelarskiego w regionie. Tego typu inicjatywa to szansa na nawiązanie współpracy pomiędzy pszczelarzami, a przedstawicielami handlowymi i poznanie oferty różnych firm.

Inicjatywa cieszy się zainteresowaniem ze strony pszczelarzy Karpackiego Związku Pszczelarzy w Nowym Sączu, więc zaplanowano już kolejne spotkania 10 grudnia 2016 r., 14 stycznia 2017 r., 11 lutego 2017 r. i 11 marca 2017 r. 

Opracowano na podstawie:
Karpacki Związek Pszczelarzy w Nowym Sączu, Pszczelarski Klub Dyskusyjny, http://www.kzp.nsacz.pl/, data publikacji: 2016.11.10, data odczytu: 2016.11.20.Liczba wyświetleń artykułu: 2887

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Fundacja Nasza Ziemia

Fundacja Nasza Ziemia

Partner serwisu

Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II

Emilia

Emilia

Autorka przepisów kulinarnych oraz bloga Kuchenna Kontrrewolucya

Całkiem świeżo upieczona tak mama, jak blogerka kulinarna. Fascynatka dobrej kuchni i słowiańskiego folkloru.

Naleśniki ze skórką cytrynową i pyłkiem pszczelim

Pularda w złotem kolorze z kartoflanymi kulkami

Sałatka z ogórków w zalewie octowo-miodowej na zimę

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

Bee Power i Enactus WSZiB nagrodzony w konkursie! Cz. 2.

BeePower - prelekcja p. Adriana Suszki. Cz. 2.

BeePower – Be or not to be, depends on a bee!