Portal Pszczelarski

Konferencja pszczelarska w Jaśle 2016 - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo podkarpackie relacja z wydarzenia Pogórzański Związek Pszczelarzy w Jaśle Konferencja pszczelarska w Jaśle 2016 Krystyna Pohorecka Michał Wasik

5 listopada 2016 roku w Domu Kultury w Jaśle miało miejsce zebranie, które połączone zostało z konferencją naukową. Spotkanie zgromadziło zarówno członków Pogórzańskiego Związku Pszczelarskiego, jak również miłośników pszczół i pszczelarstwa.

Zgodnie z relacją zamieszczoną na stronie internetowej Pogórzańskiego Związku Pszczelarzy w Jaśle, uczestnicy mieli przyjemność wziąć udział w dwóch wykładach przygotowanych przez doktor Krystynę Pohorecką, która pełni funkcję kierowniczki Zakładu Chorób Pszczół Państwowego Instytutu Weterynaryjnego w Puławach. Pierwszy wykład został poświęcony rozpoznawaniu chorób pszczół, przede wszystkim zgnilca amerykańskiego. Tematyka dotyczyła również procedur obowiązujących w momencie wykrycia zgnilca. Drugi wykład został poświęcony pasożytom varroa destructor, a także powiązaniom między tymi pasożytami, a innymi chorobami atakującymi pszczoły.

Po obu wykładach był czas na zadawanie pytań i ożywioną dyskusję. Spotkanie zostało sfinansowane przez starostwo jasielskie. Zorganizował je między innymi Michał Wasik – prezes Pogórzańskiego Związku Pszczelarzy. 

Opracowano na podstawie:
Pogórzański Związek Pszczelarzy, Konferencja – Pogórzański Związek Pszczelarzy w Jaśle, http://pogorzanskizp.pl/index.php/63-konfer16, data odczytu: 2016.11.20.Liczba wyświetleń artykułu: 1183

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.