Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń

Pszczelarz w kalendarzu prowincjonalnym 2016

pszczelarstwo mazowieckie pszczelarz Krzysztof Balawander Piotr Augustyniak Arkadiusz Sadowski pszczelarz w kalendarzu

W kalendarzu przygotowanym przez Starostwo Powiatowe w Płocku pojawiły się zdjęcia osób mających różne zawody i pasje. Jeden z miesięcy ozdabia fotografia pszczelarza.

Informacje na temat kalendarza przekazała Gazeta Wyborcza Płock. Zdjęcia przedstawiające ludzi i ich hobby wykonali Krzysztof Balawander oraz Piotr Augustyniak. Całość został przygotowana w celach promocyjnych, kalendarz nie jest przeznaczony do sprzedaży. Kalendarz zyskał nazwę "prowincjonalny". Zdjęcia przedstawiają osoby związane z regionem, które charakteryzują się prawdziwą pasją, zamiłowaniem do lokalnej przyrody i jej ochrony, a także działaniem na rzecz lokalnej społeczności. Taka forma ich uhonorowania ma być także reklamą lokalnie podejmowanych działań.

Pszczelarz Arkadiusz Sadowski jest "twarzą" lipca. Młody pszczelarz prowadzi własną rodzinną pasiekę. W tym momencie pod jego opieką znajduje się 150 uli. 

Opracowano na podstawie:
Gazeta Wyborcza Płock, Ten kalendarz nazywa się "prowincjonalny". A w nim pszczelarz, pilot, rolnicy, koniuszy [FOTO], http://plock.wyborcza.pl/plock/1,35710,20993564,ten-kalendarz-nazywa-sie-prowincjonalny-a-w-nim-pszczelarz.html, data publikacji: 2016.11.17, data odczytu: 2016.11.20.Liczba wyświetleń artykułu: 1357

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

Bee Power i Enactus WSZiB nagrodzony w konkursie! Cz. 1.

Kolejny krok w ratowaniu pszczół!

O co chodzi w BeePower!?

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniokracja.hanami.pl

Japonista, dziennikarka, badaczka kultury żywieniowej, autorka książek: "Tradycje kulinarne Japonii" i "Japońskie słodycze" (książka nominowana w 3 kategoriach do Gourmand World Cookbook Awards). Zajmuje się prowadzeniem warsztatów kulinarnych, a także spotkań z zakresu historii jedzenia, trendów kulinarnych i percepcji smaku.

Miodowe ciasto z sezamową bezą

Pierniczki świąteczne z miodem

Ciasteczka lekko miodowe

Ewelina Rękawek

Ewelina Rękawek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga pysznewege.com

Copywriter z zawodu, górołaz i kucharka z zamiłowania, wegetarianka z przekonania.

Kuskus z warzywami, ziarnami i miodem

Owsiane mini batoniki z białą czekoladą i miodem

Korzenna sałatka z tofu i miodem na jabłkach

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Rodzina pszczela a pasja pszczelarska

Czynniki zwiększające podatność pszczół na choroby

Pszczoły miodne w snach