Portal Pszczelarski

Pszczelarz w kalendarzu prowincjonalnym 2016

pszczelarstwo mazowieckie pszczelarz Krzysztof Balawander Piotr Augustyniak Arkadiusz Sadowski pszczelarz w kalendarzu

W kalendarzu przygotowanym przez Starostwo Powiatowe w Płocku pojawiły się zdjęcia osób mających różne zawody i pasje. Jeden z miesięcy ozdabia fotografia pszczelarza.

Informacje na temat kalendarza przekazała Gazeta Wyborcza Płock. Zdjęcia przedstawiające ludzi i ich hobby wykonali Krzysztof Balawander oraz Piotr Augustyniak. Całość został przygotowana w celach promocyjnych, kalendarz nie jest przeznaczony do sprzedaży. Kalendarz zyskał nazwę "prowincjonalny". Zdjęcia przedstawiają osoby związane z regionem, które charakteryzują się prawdziwą pasją, zamiłowaniem do lokalnej przyrody i jej ochrony, a także działaniem na rzecz lokalnej społeczności. Taka forma ich uhonorowania ma być także reklamą lokalnie podejmowanych działań.

Pszczelarz Arkadiusz Sadowski jest "twarzą" lipca. Młody pszczelarz prowadzi własną rodzinną pasiekę. W tym momencie pod jego opieką znajduje się 150 uli. 

Opracowano na podstawie:
Gazeta Wyborcza Płock, Ten kalendarz nazywa się "prowincjonalny". A w nim pszczelarz, pilot, rolnicy, koniuszy [FOTO], http://plock.wyborcza.pl/plock/1,35710,20993564,ten-kalendarz-nazywa-sie-prowincjonalny-a-w-nim-pszczelarz.html, data publikacji: 2016.11.17, data odczytu: 2016.11.20.Liczba wyświetleń artykułu: 1109

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.