Portal Pszczelarski

Pszczelarz w kalendarzu prowincjonalnym 2016

pszczelarstwo mazowieckie pszczelarz Krzysztof Balawander Piotr Augustyniak Arkadiusz Sadowski pszczelarz w kalendarzu

W kalendarzu przygotowanym przez Starostwo Powiatowe w Płocku pojawiły się zdjęcia osób mających różne zawody i pasje. Jeden z miesięcy ozdabia fotografia pszczelarza.

Informacje na temat kalendarza przekazała Gazeta Wyborcza Płock. Zdjęcia przedstawiające ludzi i ich hobby wykonali Krzysztof Balawander oraz Piotr Augustyniak. Całość został przygotowana w celach promocyjnych, kalendarz nie jest przeznaczony do sprzedaży. Kalendarz zyskał nazwę "prowincjonalny". Zdjęcia przedstawiają osoby związane z regionem, które charakteryzują się prawdziwą pasją, zamiłowaniem do lokalnej przyrody i jej ochrony, a także działaniem na rzecz lokalnej społeczności. Taka forma ich uhonorowania ma być także reklamą lokalnie podejmowanych działań.

Pszczelarz Arkadiusz Sadowski jest "twarzą" lipca. Młody pszczelarz prowadzi własną rodzinną pasiekę. W tym momencie pod jego opieką znajduje się 150 uli. 

Opracowano na podstawie:
Gazeta Wyborcza Płock, Ten kalendarz nazywa się "prowincjonalny". A w nim pszczelarz, pilot, rolnicy, koniuszy [FOTO], http://plock.wyborcza.pl/plock/1,35710,20993564,ten-kalendarz-nazywa-sie-prowincjonalny-a-w-nim-pszczelarz.html, data publikacji: 2016.11.17, data odczytu: 2016.11.20.Liczba wyświetleń artykułu: 1507

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

Kolejny krok w ratowaniu pszczół!

Bee Power i Enactus WSZiB nagrodzony w konkursie! Cz. 1.

BeePower - prelekcja p. Adriana Suszki. Cz. 1.

Sylwia Zielińska

Sylwia Zielińska

Konsultant serwisu

Doktorantka na Uniwersytecie Rzeszowskim, członkini Koła Naukowego Technologów Żywności FERMENT. Interesuje się toksykologią żywności i zanieczyszczeniem środowiska. Dokładna analizatorka i badaczka składu chemicznego miodu. Poza uczelnią, wraz z przyjaciółką ekotesterka i propagatorka żywności ekologicznej (ekotester.pl - strona w przygotowaniu), działaczka w stowarzyszeniu oraz miłośniczka tańca i motocykli.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 2.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 1.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 3.

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Naleśniki bananowe z miodem

Banan w cieście

Miodowa owsianka