Portal Pszczelarski

Szkolenie pszczelarskie w Sulejowie 2016 - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo łódzkie relacja z wydarzenia Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach szkolenie pszczelarskie Przemysław Grobelny

19 listopada 2016 roku w Sulejowie odbyło się tradycyjne szkolenie jesienne. Tym razem tematyka szkolenia związana była z szeroko rozumianą zimą i wiosną w pasiece. 

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie Rejonowego Koła Pszczelarzy w Brzezinach, sobotnie szkolenie odbyło się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnyh w Sulejowie. W jego trakcie zebrani mieli możliwość zakupu sprzętu pszczelarskiego oraz wymiany wosku na węzę.

Szkolenie było podzielone na kilka działów, takich jak:
- przygotowanie rodzin pszczelich do zimowli;
- leczenie rodzin pszczelich;
- pierwszy przegląd na wiosnę (wraz z eliminacją pierwszego czerwiu jako metodą walki z warrozą);
- przygotowanie rodzin produkcyjnych do sezonu oraz gospodarka pasieczna w sezonie.

Po szkoleniu nastał czas na pytania i bardziej wnikliwą dyskusję. Całość poprowadził doświadczony Przemysław Grobelny. Tematyka ściśle była związana z aktualnymi problemami obecnymi w pasiekach.

Opracowano na podstawie:
Regionalne Koło Pszczelarzy w Brzezinach, ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE W SULEJOWIE, http://www.pszczelarze-brzeziny.pl/aktualnosci.php?art=70#read, data publikacji: 2016.11.17, data odczytu: 2016.11.20.Liczba wyświetleń artykułu: 1109

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.