Portal Pszczelarski

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu wyróżnione w konkursie EKOpozytyw Mazowsza 2016

pszczelarstwo mazowieckie Muzeum Wsi Mazowieckiej EKOpozytyw Mazowsza Jan Rzeszotarski

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu został wyróżniony w konkursie EKOpozytyw Mazowsza w kategorii edukacja. Uzyskane dotacje znacząco wpływają na działanie możliwe do podjęcia przez dyrekcję tego muzeum.

Dzięki dotacjom uzyskanym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie możliwe było zrealizowanie programu "Aktywna ochrona trzmieli i dzikich gatunków pszczół, stworzenie stref nektarodajnych na terenie Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sieprcu". W ramach tego działania, zgodnie z informacjami podanymi przez Tygodnik Płocki, stworzono bezpieczne warunki życia i rozrodu dla wielu gatunków owadów zapylających. Także pszczoły miodne mają okazje skorzystać ze zrewitalizowanego zadrzewienia na terenie skansenu.

Jak zapowiada dyrektor skansenu, Jan Rzeszotarski, to nie koniec działań związanych z ochroną środowiska naturalnego i edukacją, jakie zostaną podjęte na terenie muzeum na świeżym powietrzu. 

Opracowano na podstawie:
Tygodnik Płocki, Ekopozytywny skansen, http://www.tp.com.pl/sierpc/ekopozytywny-skansen.html, data publikacji: 2016.11.17, data odczytu: 2016.11.17.Liczba wyświetleń artykułu: 882

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.