Portal Pszczelarski

M Food światowym liderem obrotu miodem 2016

pszczelarstwo w Polsce miód M Food miód ekologiczny miód z Ukrainy miód z Bułgarii miód z Chin

Spółka M Food, która jest światowym liderem obrotu miodem, znacząco zwiększyła swoje zyski. Wszystko to za sprawą pionierskiej certyfikacji pszczelarzy na Ukrainie. Firma posiada ku temu odpowiednie kwalifikacje.

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal biznes.interia.pl, spółka uzyskała w trzecim kwartale 2016 roku 4,82 miliona złotych zysków, co stanowi wzrost o kilkaset procent w stosunku do takiego samego okresu w 2015 roku. Potencjał firmy wynika przede wszystkim z obrotu miodem ekologiczny, który to stać się prawdziwym produktem przyszłości. Działania podobne, jak te prowadzone na Ukrainie, już od jakiegoś czasu odbywają się w Bułgarii. Dzięki certyfikatom nadawanym tamtejszym pszczelarzom, na podstawie badań wykonywanych przez renomowane laboratoria, produkty firmy cieszą się tak dużym zainteresowaniem. 

Grupa M Food S.A. miód pozyskuje od producentów oraz pośredników z terenu Europy Środkowej i Wschodniej, a także z Azji. Odbiorcami jej produktów są głównie kraje Europy Zachodniej, ale także Polska i Ameryka Północna. Dystrybuowane produkty pszczele są dalej wykorzystywane w branży spożywczej oraz farmaceutycznej. 

Opracowano na podstawie:
Biznes.interia.pl, M FOOD liczy zyski, http://biznes.interia.pl/gieldy/news/m-food-liczy-zyski,2423066, data publikacji: 2016.11.15, data odczytu: 2016.11.16.
Portal Spożywczy, Pszczelarstwo ekologiczne i miód mają potencjał w Polsce i na świecie, http://www.portalspozywczy.pl/slodycze-przekaski/wiadomosci/pszczelarstwo-ekologiczne-i-miod-maja-potencjal-w-polsce-i-na-swiecie,136885.html, data publikacji: 2016.11.15, data odczytu: 2016.11.16.Liczba wyświetleń artykułu: 1821

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.