Portal Pszczelarski

Kurs pszczelarski w Krakowie 2017

Źródło informacji i formularza zgłoszeniowego: wzp-krakow.pl/aktualnosci/id/168.html

wydarzenie pszczelarskie kurs pszczelarski styczeń 2017 2017 Kraków kurs pszczelarski w Krakowie Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie serdecznie zaprasza zarówno osoby rozpoczynające przygodę z pszczelarstwem, jak również te posiadające własne pasieki na szkolenie prowadzone w formie wykładów oraz zajęć praktycznych przez profesjonalnych wykładowców i instruktorów pszczelarstwa.

Kurs wystartuje w styczniu 2017 roku i obejmie 5 zjazdów z wykładami i 3 zajęcia praktyczne w pasiece.

Wśród poruszanych tematów będą m.in.: 
- biologia rodziny pszczelej; 
- przystosowanie pszczoły do pełnienia funkcji życiowych; 
- wykorzystanie bazy pożytkowej; 
- pozyskanie i standaryzacja produktów pszczelich; 
- gospodarka pasieczna; 
- zwalczanie chorób pszczelich; 
- praca hodowlana; 
- przepisy prawne w pszczelarstwie. 

Zajęcia praktyczne obejmują m.in.:
- pierwszy przegląd wiosenny; 
- przygotowanie rodzin do wykorzystania pożytków; 
- przeciwdziałanie rójce; 
- wychów matek pszczelich; 
- tworzenie odkładów.

Koszt udziału w kursie pszczelarskim wynosi:

- 450 zł za całe szkolenie lub

- 350 zł za udział wyłącznie na wykładach.

Zgłoszenia przyjmowane są w terminie do 13 stycznia 2017 r.:

- drogą mailową: biuro@wzp-krakow.pl

- telefonicznie: 12 422 79 45

- osobiście: plac Szczepański 8, 31-011 Kraków (I piętro).

Ilość miejsc ograniczona. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga! Konieczność dostarczenia organizatorowi kursu karty zgłoszenia.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 6995

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.