Portal Pszczelarski

Alicja Gadziałowska i nagroda ministra rolnictwa i rozwoju wsi w konkursie "Teraz Polska Promocja"

Na zdjęciu: Logotyp konkursu Teraz Polska Promocja i powiat kluczborski Źródło zdjęcia: terazpolska.pl/pl/konkurs-teraz-polska-promocja

Alicja Gadziałowska Barbara Woś Teraz Polska Promocja

Jak donosi portal Nowa Trybuna Opolska, Pani Alicja Gadziałowska, absolwentka kierunku Turystyka i Rekreacja na Politechnice Opolskiej (Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii), za swoją pracę magisterską pt. "Miód i produkty pszczele jako atrakcja turystyczna powiatu kluczborskiego" otrzymała nagrodę ministra rolnictwa i rozwoju wsi w VIII edycji konkursu "Teraz Polska Promocja".

Nagrodzona praca powstała pod opieką dr Barbary Woś, pracownika naukowego Katedry Geografii i Ekonomiki Turystyki, a także właścicielki gospodarstwa agroturystycznego.

Pani Alicja Gadziałowska od młodzieńczych lat miała styczność z pszczelarstwem. W udzielonym wywiadzie dla NGO.pl wspomina, że jeszcze w czasach szkoły podstawowej odwiedzała Muzeum im. ks. dr Jana Dzierżona. Co więcej, powiat kluczborski słynie z miodu, co przekłada się także na pokaźną liczbę pszczelarzy. Udzielone przez członków Kluczborskiego Koła Pszczelarzy odpowiedzi na pytania w ankiecie stanowiły podstawę do napisania pracy magisterskiej, a merytoryczna pomoc Pani dr Woś przyczyniła się do otrzymania nagrody ministra rolnictwa i rozwoju wsi.

W imieniu swoim i redakcji Portalu Pszczelarskiego życzę Pani Alicji dalszych sukcesów, zarówno naukowych jak i osobistych!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2685

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.