Portal Pszczelarski

Kradzież 6 uli w Chochole k. Mińska Mazowieckiego 2016

Źródło informacji i zdjęć: facebook.com/groups/spp.polanka/

pszczelarstwo mazowieckie kradzież uli kradzież uli w Chochole

W dniach między 29.10.2016 a 02.11.2016 pszczelarce zrzeszonej w Stowarzyszeniu Pszczelarzy Ziemi Mińskiej, z ogrodzonej posesji położonej w miejscowości Chochół k. Mińska Mazowieckiego skradziono 6 drewnianych uli.

Wśród skradzionych uli są: jeden ul dadant korpusowy o numerze 9 w kolorze blado-beżowym kryty blachą i 5 krytych papą wielkopolskich leżaków (3 ule w kolorze blado-niebieskim o numerach: 8, 17, 16, jeden różowy z niebieskimi nogami o numerze 17 oraz jeden zielonkawy o nieznanym numerze). Numery były namalowane czarną farbą.

Prawdopodobnie czyn ten został popełniony przez tych samych złodziei, którzy przed kilkoma tygodniami skradli w podobny sposób 6 uli. Potwierdzeniem domysłów może być fakt, że złodzieje działali w ten sam sposób, tzn. że siatka została przecięta, liczba uli była taka sama i zdarzenie miało miejsce w sąsiedniej miejscowości.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1178

Komentarze z forum pszczelarskiego

factis

2016-11-06 12:25:54

Faktycznie to mogą być te same osoby. Coraz więcej na to wskazuje...

Sylwek

2016-11-06 12:55:53

I właśnie dlatego warto rozważyć zakup fotopułapki.

Bikej0909

2017-03-07 13:33:40

TYLE SAMO ULI BO SRODEK TRANSPO POZWALA ZAŁADOWAC TYLKO TYLE CZYLI 6

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.