Portal Pszczelarski

Kradzież 5 uli w okolicach Mińska Mazowieckiego 2016

Źródło oryginalnych zdjęć: facebook.com/groups/461662137319356/

pszczelarstwo mazowieckie Forum Stowarzyszenia Pszczelarzy Polskich Polanka kradzież uli

W nocy pomiędzy pierwszym a trzecim listopada 2016 roku w okolicach Mińska Mazowieckiego skradziono pięć uli. Były one bardzo charakterystyczne, co być może pomoże w ich odnalezieniu.

Informacja na temat kradzieży została opublikowana na grupie na portalu Facebook "Forum Stowarzyszenia Pszczelarzy Polskich". Pięć uli styropianowych wielkopolskich nadstawowych od firmy Łysoń składało się z żółtej dennicy oraz trzech niebieskich półnadstawek. Nie było w nich typowego korpusu wielkopolskiego. Powałka była żółta, tak samo jak daszek. Na każdym ulu wyryty został numer 02127. Pszczelarz – właściciel skradzionych uli obiecuje nagrodę w wysokości 500 zł za pomoc w ich odnalezieniu. Być może rozpoznawalny sposób pomalowania i oznaczenia uli pomoże w ich odnalezieniu, o ile do tej pory nie zostały one przemalowane.

Zgodnie z doniesieniami podanymi przez samych pszczelarzy, w okolicach Mińska Mazowieckiego ostatnio panuje plaga kradzieży uli, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na swoją własność. Być może wzmożona czujność odstraszy potencjalnych złodziei.

Opracowano na podstawie:
Forum Stowarzyszenia Pszczelarzy Polskich na portalu Facebook, https://www.facebook.com/groups/461662137319356/, data publikacji: 2016.11.02.Liczba wyświetleń artykułu: 1449

Komentarze z forum pszczelarskiego

mati

2016-11-03 19:01:04

takim ludziom to trzeba cos zrobic niedobrego jak morzna komus ukrasc ule kompletnie nie wiem co sie dzieje a nie kradnie tego ten co sie nie zna tylko ten co sie zna i wie jaka to wartosc masakra

tulipan

2016-11-03 19:52:21

czy się pochwali na spotkaniu w miętnem 25 listopada że buchnął ule z pszczółkami i jest szcześliwy z tego co zrobił niech go dobrze wyrąbią na wiosnę

Bikej0909

2016-11-07 08:23:41

jak złapia złodzieja powinni mu dlon obciac tak powinno byc zawsze wtedy byloby wiadomo z kim gadasz na codzien!!!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.