Portal Pszczelarski

Szkolenie dla pszczelarzy w Lubaniu 2016 - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo pomorskie Koło Pszczelarzy w Chojnicach szkolenie pszczelarskie relacja z wydarzenia Szkolenie dla pszczelarzy w Lubaniu 2016 Peter Vanhoof Jarosław Cichocki

29 października 2016 roku, w sobotę, w siedzibie Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, miało miejsce szkolenie pszczelarzy. Miało ono zarówno część teoretyczną, jak również praktyczną.

Informacje na temat szkolenia zamieściło na swojej stronie internetowej Koło Pszczelarzy w Chojnicach. Temat szkolenia brzmiał: "Leczenie warrozy ważnym elementem ochrony pszczoły miodnej". Tematyka dotyczyła stosowanie w pasiece organicznych kwasów: mrówkowego i szczawiowego. Po stacjonarnym wykładzie przyszedł czas na zajęcia praktyczne, w wyniku których pszczelarze mogli dowiedzieć się w jaki konkretny sposób używać kwasu szczawiowego. Praktyka odbyła się w pobliskiej pasiece. Zajęcia poprowadził Peter Vanhoof.

W ramach praktycznego szkolenia dla pszczelarzy, w programie zajęć znalazło się także miejsce dla Jarosława Cichockiego, który przedstawił zagadnienia związane z "podglądaniem pszczół", czyli zastosowaniem monitoringu rodziny pszczelej w pasiece w Lubaniu.

Opracowano na podstawie:
Koło Pszczelarzy Chojnice, Szkolenie w PODR Lubań, http://kolopszczelarzychojnice.blox.pl/html, data publikacji: 2016.10.30, data odczytu: 2016.10.31.
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Szkolenie praktyczne: „Leczenie warrozy ważnym elementem ochrony pszczoły miodnej” – Lubań, http://podr.pl/events/szkolenie-praktyczne-leczenie-warrozy-waznym-elementem-ochrony-pszczoly-miodnej-luban/, data odczytu: 2016.10.31.Liczba wyświetleń artykułu: 1481

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.