Portal Pszczelarski

Regionalny Związek Pszczelarzy w Siedlcach uhonorowany nagrodą Niezapominajki 2016

pszczelarstwo mazowieckie Regionalny Związek Pszczelarzy w Siedlcach nagroda dla pszczelarza

Podczas Festiwalu Nauki i Sztuki, który odbył się w Siedlcach w dniach 20-23 października 2016 r., Regionalny Związek Pszczelarzy w Siedlcach został uhonorowany nagrodą Niezapominajki. Zostają nim nagrodzeni społecznicy, tworzący prośrodowiskowe akcje. 

To bardzo prestiżowe wyróżnienie, które jest przyznawane corocznie osobom i instytucjom, które szczególnie przysłużyły się ochronie środowiska i trosce o polską przyrodę. W bieżącym roku odbyła się czternasta edycja wręczenia nagrody. Prosty medal wykonany jest z mosiądzu i powstał według projektu prof. Mariana Gardzińskiego. Kapituła Medalu pracuje pod honorowym patronatem prof. dr hab. Anny Stańczykowskiej-Piotrowskiej.

Regionalny Związek Pszczelarzy w Siedlcach niejednokrotnie udowodnił, iż na sercu leżu mu dobro przyrody i troska o ratowanie pszczół, podejmując w tym zakresie liczne akcje społeczne. Nie uszło to uwadze jury i zaowocowało przyznaniem wyróżnienia, które z pewnością stanie się mobilizacją do dalszych działań. 

Opracowano na podstawie:
Regionalny Związek Pszczelarzy w Siedlcach – strona na portalu Facebook, https://www.facebook.com/rzpsiedlce/?ref=ts&fref=ts, data publikacji: 2016.10.20, data odczytu: 2016.10.31.
Festiwal Nauki i Sztuki w Siedlcach, Medal Polskiej Niezapominajki – XIV edycja, http://www.festiwal.uph.edu.pl/medal-polskiej-niezapominajki, data odczytu: 2016.10.31.Liczba wyświetleń artykułu: 2128

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-11-05 10:25:28

Pięknie :) Gratuluję!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.