Portal Pszczelarski

Spotkanie pszczelarzy z Brzezin w szkole podstawowej 2016

pszczelarstwo łódzkie Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach Zbigniew Sokołowski Tomasz Supera edukacja pszczelarska

21 października 2016 roku, w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Przyłęku Dużym (powiat brzeziński, gmina Rogów) odbyło się już drugie z rzędu spotkanie z pszczołami, w którym wzięli udział pszczelarze zrzeszeni w Rejonowym Kole Pszczelarzy w Brzezinach. Na spotkanie zaproszono grupę 60-ciu dzieci.

W relacji zamieszczonej na stronie Rejonowego Koła Pszczelarzy w Brzezinach znajduje się informacja, że Zbigniew Sokołowski, prezes wymienionego Koła, omówił rolę pszczół w ekosystemie, natomiast Tomasz Supera pokazał dzieciom sprzęt pszczelarski oraz poczęstował najmłodszych różnymi odmianami miodu. Dzieci z zainteresowaniem poszerzały swoją wiedzę, szczególnie chętnie przymierzając strój pszczelarski.

Pszczelarze do szkoły przybyli na zaproszenie Grażyny Ziółkowskiej, dyrektorki podstawówki. Trud włożony w przygotowanie prelekcji z pewnością się opłacił, a dzieci poszerzyły swoją wiedzę przyrodniczą na temat znaczenie pszczół. 

Opracowano na podstawie:
Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach, Szkolne spotkanie z pszczołą w Przyłęku Dużym, http://www.pszczelarze-brzeziny.pl/aktualnosci.php?art=67#read, data publikacji: 2016.10.22, data odczytu: 2016.10.31.Liczba wyświetleń artykułu: 1002

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.