Portal Pszczelarski

Kradzież uli w miejscowości Gliniak (woj. mazowieckie)

pszczelarstwo mazowieckie kradzież uli Gliniak

Do smutnego wydarzenia doszło w miejscowości Gliniak (gmina Mińsk Mazowiecki, województwo mazowieckie). Pomiędzy 4 a 7 września 2016 r. zostało tam skradzionych 6 uli z pszczołami. 

Informacje na ten temat zostały podane na stronie Stowarzyszenia Pszczelarzy Ziemi Mińskiej na portalu Facebook. Wśród zrabowanych uli znajdował się jeden ul wielkopolski, wykonany z drewna w kolorze jasnoniebieskim na zielonym stojaku, a także pięć uli dadantów leżaków beżowych oraz jasnobrązowych, a także jeden długi stojak na trzy ule. 

Właściciel skradzionych uli, a także Stowarzyszenie Pszczelarzy Ziemi Mińskiej proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na ten temat. Szczególna prośba skierowana jest do pszczelarzy, aby obserwowali, czy w okolicy nie pojawiły się tego typu ule.

Opracowano na podstawie:
Stowarzyszenie Pszczelarzy Ziemi Mińskiej na portalu Facebook, https://www.facebook.com/stowarzyszeniepszczelarzy/?fref=ts, data publikacji: 2016.10.08, data odczytu: 2016.10.28.Liczba wyświetleń artykułu: 1883

Komentarze z forum pszczelarskiego

mati

2016-10-30 08:46:11

nogi z tylkow bym powyrywal co to za zlodziejstwo sie szezy to nie pszczelarze

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.