Portal Pszczelarski

Zakończenie sezonu pszczelarskiego w Oławie 2016

pszczelarstwo dolnośląskie sezon pszczelarski 2016 Rejonowe Zrzeszenie Pszczelarzy w Oławie

9 października 2016 r. w Oławie tamtejsi pszczelarze uroczyści zakończyli mijający sezon pszczelarski. Była to okazja do podsumowań i podzielenia się przemyśleniami.

Całe uroczystości rozpoczęła Msza Święta, której przewodził ksiądz prałat Eugeniusz Marciniak. Następnie w restauracji Grażka odbyło się świętowanie zakończenia sezonu. Młodzież z lokalnego gimnazjum numer 1 przygotowała występ słowno-muzyczny, związany tematycznie z pszczołami i pszczelarstwem. Wybranym osobom przyznano statuetki z wosku pszczelego. Odznaczeni zostali pszczelarze seniorzy, przedstawiciele samorządu, a także osoby wytypowane z instytucji współpracujących z Rejonowym Zrzeszeniem Pszczelarzy w Oławie.

W trakcie uroczystości zaproszono również oficjalnie księdza Marciniaka do przeprowadzenia cyklu wykładów dotyczących apiterapii. Zaproszenie zostało przyjęte, co z pewnością zaowocuje nowym, ciekawym projektem dotyczącym uświadomienia społeczeństwa w dziedzinie właściwości zdrowotnych produktów pszczelich. 

Opracowano na podstawie:
Polski Związek Pszczelarski, Zakończenie sezonu pszczelarskiego Oława, http://www.zwiazekpszczelarski.pl/zakonczenie-sezonu-pszczelarskiego-olawa?_mid=ttqkoDpVK7M%3D, data publikacji: 2016.10.09, data odczytu: 2016.10.26.Liczba wyświetleń artykułu: 1200

Komentarze z forum pszczelarskiego

Bikej0909

2016-11-15 13:09:05

no ale jakie były ilosci miodów pozyskanych? czemu nie ma o tym wzmianki???????????
artykuł - woda?

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.