Portal Pszczelarski

Spotkanie szkoleniowe Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Pszczelarzy 2016 - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo świętokrzyskie relacja z wydarzenia szkolenie pszczelarskie Świętokrzyskie Stowarzyszenie Pszczelarzy Czesław Jung Pasieka Berest

W dniu 23 października 2016 roku miało miejsce już kolejne, cykliczne spotkanie szkoleniowe. Świętokrzyscy pszczelarze i tym razem mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę. 

Zgodnie z informacjami podanymi na oficjalnej stronie internetowej Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Pszczelarzy, tematem przewodnim tego spotkania było przygotowanie pszczół do zimowli, przebieg zimowli, a także tworzenie nowych rodzin – zsypańców. Roli prelegenta tym razem podjął się Czesław Jung z Berestu. Jest to pszczelarz znany nie tylko w środowisku lokalnym, ale także w całej Polsce, który na swoim koncie ma dziesiątki publikacji i przeprowadzonych szkoleń. Spotkanie odbyło się w siedzibie Stowarzyszenia.

Opracowano na podstawie:
Świętokrzyskie Stowarzyszenie Pszczelarzy, Spotkanie szkoleniowe, http://pszczelarzekielce.pl/2016/10/23/spotkanie-szkoleniowe-2/, data publikacji: 2016.10.23, data odczytu: 2016.10.25.
Świętokrzyskie Stowarzyszenie Pszczelarzy na portalu Facebook, https://www.facebook.com/%C5%9Awi%C4%99tokrzyskie-Stowarzyszenie-Pszczelarzy-1599176627021885/?ref=ts&fref=ts
Pasieka Berest, http://www.berest.pl/.Liczba wyświetleń artykułu: 996

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.