Portal Pszczelarski

Spotkanie szkoleniowe Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Pszczelarzy 2016 - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo świętokrzyskie relacja z wydarzenia szkolenie pszczelarskie Świętokrzyskie Stowarzyszenie Pszczelarzy Czesław Jung Pasieka Berest

W dniu 23 października 2016 roku miało miejsce już kolejne, cykliczne spotkanie szkoleniowe. Świętokrzyscy pszczelarze i tym razem mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę. 

Zgodnie z informacjami podanymi na oficjalnej stronie internetowej Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Pszczelarzy, tematem przewodnim tego spotkania było przygotowanie pszczół do zimowli, przebieg zimowli, a także tworzenie nowych rodzin – zsypańców. Roli prelegenta tym razem podjął się Czesław Jung z Berestu. Jest to pszczelarz znany nie tylko w środowisku lokalnym, ale także w całej Polsce, który na swoim koncie ma dziesiątki publikacji i przeprowadzonych szkoleń. Spotkanie odbyło się w siedzibie Stowarzyszenia.

Opracowano na podstawie:
Świętokrzyskie Stowarzyszenie Pszczelarzy, Spotkanie szkoleniowe, http://pszczelarzekielce.pl/2016/10/23/spotkanie-szkoleniowe-2/, data publikacji: 2016.10.23, data odczytu: 2016.10.25.
Świętokrzyskie Stowarzyszenie Pszczelarzy na portalu Facebook, https://www.facebook.com/%C5%9Awi%C4%99tokrzyskie-Stowarzyszenie-Pszczelarzy-1599176627021885/?ref=ts&fref=ts
Pasieka Berest, http://www.berest.pl/.Liczba wyświetleń artykułu: 1085

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Ewa Jarosz

Ewa Jarosz

autor przepisów kulinarnych i bloga dietetykwstolicy.blogspot.com

Dietetyk medyczny, blogerka kulinarna i amator fotografii. Uczy swoich pacjentów jak utrzymać zasady racjonalnego odżywiania czerpiąc przyjemność z jedzenia. Zaraża optymizmem i zdrowym podejściem do życia.

Pieczone owoce z miodem i płatkami owsianymi

Ciasto jogurtowo-miodowe z cynamonem

Słodka sałatka z kurczakiem

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

Historia pszczelarza-sapera. Cz. 1.

Biały miód leśny z Mount Oku

VI Interdyscyplinarna Konferencja TYGIEL