Portal Pszczelarski

Let's bee friends, czyli zaprzyjaźnij się z pszczołami

pszczelarstwo śląskie wydarzenie pszczelarskie wystawa pszczelarska październik 2016 listopad 2016 2016 Cieszyn Let's bee friends czyli zaprzyjaźnij się z pszczołami

Zakończył się cykl wydarzeń towarzyszących wystawie Let's bee friends, czyli zaprzyjaźnij się z pszczołami na zamku w Cieszynie. Sympatyczna wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem. 

22 października w Cieszynie odbyło się ostatnie wydarzenie, nazwane mianem miodowych wariacji. W jego ramach zorganizowane zostały warsztaty kulinarne prowadzone przez Dorotę i Aleksandra Wojtasików z Mandala Centrum. Uczestnicy, w tym dzieci, poznali tajniki przygotowywania różnorodnych potraw z dodatkiem miodu, na przykład aromatycznego napoju ziołowego z miodem. Po warsztatach odbył się pokaz dobrze znanego filmu przyrodniczego Łowcy miodu. 

Wystawa pokazywała nie tylko to, czym pszczoły zajmują się na co dzień i jak wygląda praca pszczelarza, ale także liczne inspiracje w dziedzinie architektury i projektowania, które są udziałem tych owadów. Moduł edukacyjny został oparty na książce Pszczoły, wydanej przez wydawnictwo Dwie Siostry. Wystawa została przedłużona do 6 listopada 2016 r., ze względu na duże zainteresowanie, które budziła wśród całych rodzin. 

Opracowano na podstawie:
Gazeta Codzienna, Miodowe wariacje na Zamku Cieszyn!, http://gazetacodzienna.pl/artykul/kultura/miodowe-wariacje-na-zamku-cieszyn, data publikacji: 2016.10.22, data odczytu: 2016.10.25.
Zamek Cieszyn, Let's bee friends czyli zaprzyjaźnij się z pszczołami, http://www.zamekcieszyn.pl/pl/artykul/let's-bee-friends-czyli-zaprzyjaznij-sie-zi-pszczolami-932, data odczytu: 2016.10.25.

Zobacz również: 

Let's Bee Friends 2017 

Łowcy Miodu: Na ratunek pszczołom - film pszczelarskiLiczba wyświetleń artykułu: 1550

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.