Portal Pszczelarski

Nabór na kurs kwalifikacyjny technik pszczelarz

Źródło zdjęcia: zsckrbogdanczowice.pl/images/stories/szkola.jpg

kurs technik pszczelarz Bogdańczowice Jan Dzierżoń szkoła

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. dr Jana Dzierżona w Bogdańczowicach koło Kluczborka (woj. opolskie) ogłosiło nabór na kurs kwalifikacyjny: technik pszczelarz.

Zaprezentowane informacje nadesłał nam Pan Dariusz Kwiatek.

Według relacji Pani z sekretariatu szkoła posiada wszelkie pozwolenia na organizację kursu. Nabór dotyczy kursu kwalifikacyjnego: technik pszczelarz. Kurs zostanie uruchomiony w momencie gdy uzbiera się odpowiednia liczba zainteresowanych osób.

Zajęcia według założeń, mają odbywać się w piątki po południu oraz w soboty. Cały kurs ma trwać ok 1,5 roku.

Dla osób dojeżdżających istnieje możliwość skorzystania z noclegów, które zapewnia szkoła.

Warunkiem uczestniczenia w naborze jest złożenie podania na kurs. Można je pobrać klikając w link: Podanie na kurs kwalifikacyjny technik pszczelarz.

Więcej informacji można(!) uzyskać kontaktując się bezpośrednio z organizatorem:

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im ks. dr. Jana Dzierżona w Bogdańczowicach
Bogdańczowice 1a
46-233 Bąków
tel: (0-77) 413-18-04
sekretariat@zsckrbogdanczowice.pl

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 18756

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.