Portal Pszczelarski

Nyscy pszczelarze podarowali miód podopiecznym Domów Dziecka

pszczelarstwo opolskie Koło Pszczelarzy w Nysie Jerzy Duda II Konferencja Pszczelarska w Nysie miód miód dla domu dziecka

Miód to samo zdrowie, nic więc dziwnego, że ważny jest również w diecie najmłodszych. Aby nieco osłodzić wychowankom domów dziecka codzienność, pszczelarze z regionu nyskiego przekazali im ten niezwykły dar.

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal Strefa Agro, miód z rąk pszczelarzy odebrała Sylwia Sadowska-Klimas, która pełni funkcję dyrektor Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Paczkowie. Dar wynosił aż 40 kilogramów miodu wysokiej jakości, który rozdzielony został pomiędzy trzy placówki: w Nysie, Paczkowie i Jasienicy. Dar wręczył prezes Koła Pszczelarzy w Nysie Jerzy Duda.

Pani dyrektor nie kryła zadowolenia z tego podarunku. Dzieci bardzo lubią miód, zwłaszcza na kanapce lub jako dodatek do herbaty. Przyda się on szczególnie w okresie wzmożonej zachorowalności na grypę i przeziębienie. Dar z pewnością zostanie właściwie wykorzystany. Akcja odbyła się w ramach II Konferencji Pszczelarskiej w Nysie. 

Opracowano na podstawie:
Strefa Agro, Nyscy pszczelarze podarowali miód wychowankom domów dziecka, http://www.strefaagro.nto.pl/artykul/nyscy-pszczelarze-podarowali-miod-wychowankom-domow-dziecka, data publikacji: 2016.10.21, data odczytu: 2016.10.24.Liczba wyświetleń artykułu: 1304

Komentarze z forum pszczelarskiego

Sylwek

2016-10-24 18:53:31

Pięknie. Takim osobom trzeba przybijać piątkę i wychwalać. 40 kg miodu to już bardzo dużo.

blondynekkrk

2016-10-24 19:09:50

Super! Powinno się takie osoby wypisać z imienia i nazwiska i uhonorować odznaczeniem. Dają od siebie miód, z którego żyją.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.