Portal Pszczelarski

Wojewódzkie Dni Pszczelarza - Obchody 110 rocznicy śmierci ks. dr Jana Dzierżona

Źródło informacji i plakatu: facebook.com/zsckrbogdanczowice/

wydarzenie pszczelarskie pszczelarstwo opolskie październik 2016 2016 Bogdańczowice Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bogdańczowicach Wojewódzkie Dni Pszczelarza Obchody 110 rocznicy śmierci ks. dr Jana Dzierżona Jan Dzierżon Artur Stojko

Mirosław Krzyształowicz, Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. dr Jana Dzierżona w Bogdańczowicach (województwo opolskie), serdecznie zaprasza 26 października 2016 r. do Bogdańczowic na uroczyste Obchody 110 rocznicy śmierci ks. dr. Jana Dzierżona połączone z Wojewódzkimi Dniami Pszczelarza.

Program wydarzenia pn. Obchody 110 rocznicy śmierci ks. dr Jana Dzierżona:

26.10.2016 r. (środa)

10:00-12:00 - Jarmark pszczelarski - zwiedzanie stoisk z produktami pszczelarskimi oraz imprezy towarzyszące pod hasłem: "Pszczół nam trzeba, tak do miodu, jak i chleba" w Zespole Szczół w Bogdańczowicach

12:00 - Uroczyste otwarcie Wojewódzkich Dni Pszczelarza w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Bogdańczowicach

12:00-13:00 - Okolicznościowa akademia: 
- ślubowanie klasy I Technikum w Bogdańczowicach; 
- część artystyczna przygotowana przez szkoły i przedszkola noszące imię ks. dr Jana Dzierżona.

13:00-14:00 - Wykład prof. Artura Stojko 

15:00 - Przejazd do Kluczborka

15:10 - Przemarsz pocztów sztandarowych pod pomnik ks. dr Jana Dzierżona i złożenie kwiatów (zbiórka na parkingu Lidla przy ul. Waryńskiego) 

15:30 - Zwiedzanie miejsc związanych z ks. dr Janem Dzierżonem: 
- Muzeum w Kluczborku; 
- Stacja unasienniania matek pszczelich w Maciejowie.

17:00 - Uroczysta msza św. z okazji 110 rocznicy śmierci ks. dr Jana Dzierżona w kościele w Łowkowicach

 

Oficjalny plakat wydarzenia:

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1776

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.