Portal Pszczelarski

Słodka sobota - poznaj lokalne smaki Michałowic 2016

pszczelarstwo małopolskie wydarzenie pszczelarskie październik 2016 2016 Michałowice Słodka sobota - poznaj lokalne smaki Michałowic 2016

Gmina Michałowice (województwo małopolskie) pragnie stworzyć miejsce, które zintegruje lokalnych sadowników, pszczelarzy i koło gospodyń wiejskich z mieszkańcami. W planach jest stworzenie zielonego ryneczku, w ramach którego będzie można sprzedać i kupić dary natury. 

Inicjatywa w stworzenie tego typu przedsięwzięcia pojawiła się już dawno, natomiast w najbliższą sobotę, 22 października 2016 r., będzie wcielona w życie. Odbędzie się wtedy miejski targ nazwany Słodką Sobotą – poznaj lokalne smaki Michałowic. W akcję zaangażowały się lokalne władze samorządowe. Zgodnie z informacjami podanymi przez wicewójta gminy Jarosława Sadowskiego, takie działanie ma umożliwić dostęp do lokalnych produktów dla wszystkich mieszkańców, a osobom wytwarzającym produkty żywnościowe zapewnić nowy rynek zbytu. To informacja szczególnie cenna dla pszczelarzy, którzy zyskają dodatkowe miejsce do sprzedaży miodów. Wydarzenie będzie połączone z warsztatami. Jeżeli frekwencja i zainteresowanie będzie duże, impreza stanie się cykliczna. Na targu kupić będzie można najwyższej jakości produkty regionalne.

Opracowano na podstawie:
Gmina Michałowice, SŁODKA SOBOTA - POZNAJ LOKALNE SMAKI MICHAŁOWIC, http://www.michalowice.malopolska.pl/aktualnosci/slodka-sobota-poznaj-lokalne-smaki-michalowic, data publikacji: 2016.10.19, data odczytu: 2016.10.20.
Dziennik Polski 24, Michałowice. Słodka sobota na targowisku, http://www.dziennikpolski24.pl/region/a/michalowice-slodka-sobota-na-targowisku,10732164/, data publikacji: 2016.10.13, data odczytu: 2016.10.20.



Liczba wyświetleń artykułu: 1164

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-10-20 16:04:59

Jestem z Krakowa i mieszkam akurat od strony północnej, więc mam niedaleko do Michałowic. Chętnie się wybiorę i zobaczę jak to wyglądało :)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.