Portal Pszczelarski

Pasieka edukacyjno-szkoleniowa w Chotomowie - wkrótce otwarcie!

pszczelarstwo mazowieckie Stowarzyszenie Sympatyków Pszczelarstwo Nasze Pszczoły pasieka edukacyjno-szkoleniowa w Chotomowie pasieka edukacyjno-szkoleniowa

W końcu dojdzie do oficjalnego otwarcia pasieki edukacyjno-szkoleniowej w podwarszawskim Chotomowe. Dokonało tego Stowarzyszenie Sympatyków Pszczelarstwa "Nasze Pszczoły". 

Zgodnie z informacjami Radia Dla Ciebie, które jest jednym z patronów akcji, uroczyste otwarcie odbędzie się 22 października 2016 r., w sobotę. Stowarzyszenie obecnie dysponuje wieloma sprawdzonymi scenariuszami zajęć edukacyjnych dla dzieci i starszych. Jeszcze w tym roku szkolnym będą one testowane przez przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej. Istniejące scenariusze można także dopasować do potrzeb słuchaczy Uniwersytetu 3. Wieku. Rozwojowi pod względem edukacyjnym sprzyja już chociażby samo umiejscowienie pasieki, w najbliższym sąsiedztwie szkoły. 

Pasieka ma służyć lokalnemu społeczeństwu. Założyciele liczą na wzrost społecznej wrażliwości co do roli owadów w codziennym życiu ludzi. Pasieka będzie również szkoliła przyszłych pszczelarzy. Przed podjęciem ostatecznej decyzji odnośnie zakupu uli, każdy będzie miał możliwość sprawdzenia się w tej roli. Z pasieki skorzystają także młodzi pszczelarze w regionie, którzy dzięki temu miejscu będą mogli szkolić swój warsztat i korygować ewentualne błędy. To bardzo ważne, ponieważ takich miejsce jest w Polsce bardzo niewiele.

Stowarzyszenie posiada osobowość prawną, dzięki której planuje dalszy rozwój swojej działalności. 

Opracowano na podstawie:
Radio Dla Ciebie, Uroczyste otwarcie pasieki edukacyjno – szkoleniowej w Chotomowie, http://www.rdc.pl/patronaty/uroczyste-otwarcie-pasieki-edukacyjno-szkoleniowej-w-chotomowie/, data publikacji: 2016.10.19, data odczytu: 2016.10.19.
Strona na portalu Facebook należąca do Stowarzyszenia Nasze Pszczoły, https://www.facebook.com/naszepszczoly/Liczba wyświetleń artykułu: 1955

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.