Portal Pszczelarski

IV Krajowa Konferencja Naukowa w Katowicach - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo śląskie relacja z wydarzenia IV Krajowa Konferencja Naukowa w Katowicach Kazimierz Wiśniowski Polska Fundacja Apiterapii Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach Piotr Brukiewicz Jan Malicki Zbigniew Binko Artur Stojko Anita Olejek Julieta Kozłowska-Staniczek Paweł Olczyk Anna Rzepecka-Stojko Agata Kabała-Dzik Jakub Staniczek Tadeusz Sabat Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Opolu Regionalny Związek Pszczelarzy w Częstochowie Karpacki Związek Pszczelarzy w Nowym Sączu Związek Pszczelarzy Podbeskidzia Bartnik Koło Pszczelarzy w Kętach Sądecki Bartnik Janusz Kasztelewicz Rafał Orlicki

W dniu 15 października 2016 roku w budynku Biblioteki Śląskiej w Katowicach odbyła się IV Krajowa Konferencja Naukowa poświęcona między innymi 25. rocznicy powstania Polskiej Fundacji Apiterapii.

Konferencję otworzył dr Piotr Brukiewicz, następnie swoje referaty wygłosili: prof. Jan Malicki, prezes Śląskiego Związku Pszczelarzy w Katowicach Zbigniew Binko, prof. Artur Stojko, dr Anita Olejek oraz prezes Zarządu Polskiej Fundacji Apiterapii dr Julieta Kozłowska-Staniczek, która jednocześnie prowadziła całość Konferencji. Referaty problemowe, w których przedstawiono wyniki badań nad wykorzystaniem produktów pszczelich w medycynie, wygłosili: dr Paweł Olczyk, dr Anna Rzepecka-Stojko, dr Agata Kabała-Dzik oraz dr Jakub Staniczek.

Konferencja cieszyła się wielkim zainteresowaniem nie tylko naukowców i ludzi ze świata medycyny, ale również pszczelarzy. Oprócz licznie zgromadzonych pszczelarzy śląskich obecny był prezydent PZP Tadeusz Sabat, przedstawiciele organizacji pszczelarskich: WZP w Opolu, RZP w Częstochowie, Karpackiego Związku Pszczelarzy w Nowym Sączu, Związku Pszczelarzy Podbeskidzia Bartnik w Bielsku-Białej, Koła Pszczelarzy w Kętach. Firmę Sądecki Bartnik Sądecki reprezentował Janusz Kasztelewicz, Firmę Łysoń Rafał Orlicki, a zakon Bonifratrów brat Jan z Dukli. Obecni byli przedstawiciele prasy lokalnej, prasy pszczelarskiej i Telewizji Katowice. Konferencję zorganizował Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach wspólnie z Polską Fundacją Apiterapii.

Zobacz również:

IV Krajowa Konferencja Naukowa w Katowicach - fotorelacjaLiczba wyświetleń artykułu: 1760

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.