Portal Pszczelarski

Wizyta pszczelarzy Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Pszczelarzy w przedszkolu 2016

pszczelarstwo świętokrzyskie Świętokrzyskie Stowarzyszenie Pszczelarzy Jadwiga Zapała

Jednym z podstawowych celów istnienia Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Pszczelarzy jest poszerzanie wiedzy na temat pszczelarstwa wśród różnych środowisk. Nic więc dziwnego, że kiedy pszczelarzy zaprosiło do siebie lokalne przedszkole, z przyjemnością zorganizowano edukacyjną pogadankę dla najmłodszych.

Zgodnie z informacją podaną na stronie internetowej Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Pszczelarzy, spotkanie z dziećmi odbyło się w przedszkolu przy Zespole Placówek Oświatowych w Zagnańsku (powiat kielecki) 30 września 2016 roku. Prowadziła je Jadwiga Zapała, która jest członkinią wymienionego stowarzyszenia. Zajęcia odbyły się pod hasłem: "Praca pszczelarza i życie w pszczelej rodzinie". Przedszkolaki naocznie mogły się przekonać jak wygląda strój pszczelarza (a nawet go przymierzyć), poznać budowę ula, zobaczyć ramki z woszczyną, a także dotknąć narzędzi, z których na co dzień korzysta pszczelarz. Była to nielada atrakcja. Opowieści zostały wzbogacone o bogatą prezentację multimedialną, której zadaniem było przybliżenie dzieciom wiedzy o pszczołach. Dzieci były żywo zainteresowane nowymi informacjami i chętnie wzięły udział w quizie. Miłe spotkanie zostało podsumowane degustacją lokalnego miodu. Z pewnością do podobnych akcji będzie dochodziło jeszcze niejednokrotnie.

Opracowano na podstawie:
Świętokrzyskie Stowarzyszenie Pszczelarzy, Pszczelarstwo dla przedszkolaków, http://pszczelarzekielce.pl/2016/10/07/pszczelarstwo-dla-przedszkolakow/, data publikacji: 2016.10.07, data odczytu: 2016.10.17.
Zespół Szkoły Podstawowej nr 2, Przedszkola i Gimnazjum w Zagnańsku, Wizyta Pani pszczelarki, https://zszagnansk.edupage.org/text/?text=text/text2&subpage=65, data odczytu: 2016.10.17.Liczba wyświetleń artykułu: 958

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.