Portal Pszczelarski

Targi ogrodnicze Jesień w sadzie i ogrodzie 2016 - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo podlaskie relacja z wydarzenia Targi ogrodnicze Jesień w sadzie i ogrodzie 2016

Zakończyły się już dwudniowe targi ogrodnicze "Jesień w sadzie i ogrodzie" oraz targi leśne "Las i My" w Szepietowie (województwo podlaskie, powiat wysokomazowiecki). Zgromadziły one miłośników wszelkiego typu zieleni, ogrodników, sadowników i leśników. Nie zabrakło także pszczelarzy, dla których była to okazja do reklamowania i sprzedaży swoich produktów. 

Impreza odbyła się w dniach 8-9 października 2016 r. na terenie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Agroarena na te dni zamieniła się nie tylko w królestwo roślin, ale nie zabrakło na jej terenie również różnego typu atrakcji dla małych i dużych. Wystąpił zespół folklorystyczny Kalina z Żurobic oraz orkiestra dęta Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie. Oprócz licznych konkursów, między innymi związanych z najładniejszym stoiskiem wystawienniczym, można było wziąć udział również w wykładach lub skorzystać porad doradców Powiatowego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i innych. 

Targi zbiegły się w czasie z jesiennymi porządkami w ogrodach. Nic więc dziwnego, że pojawiło się sporo kupujących szukających nasadzeń. Nie zawiedli również pszczelarze. Przygotowane przez nich miody z podlaskich pasiek wzbogacą niejedną spiżarnię przed zbliżającą się zimą. Następne tego typu wydarzenie przewidziano na wiosnę. 

Opracowano na podstawie:
Wrota Podlasia, XXIII Targi Ogrodnicze i IV Targi Leśne w Szepietowie za nami, https://www.wrotapodlasia.pl/pl/rolnictwo_i_srodowisko/rolnictwo_srodowisko/jesienne-barwy-w-szepietowie.html, data publikacji: 2016.10.10, data odczytu: 2016.10.13.
Białystok Online, Jesień w sadzie i ogrodzie, czyli czas na Targi Ogrodnicze i Leśne, http://www.bialystokonline.pl/jesien-w-sadzie-i-ogrodzie-czyli-czas-na-targi-ogrodnicze-i-lesne,artykul,94225,12,1.html, data publikacji: 2016.10.07, data odczytu: 2016.10.13.Liczba wyświetleń artykułu: 1034

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.