Portal Pszczelarski

Warsztaty miodowe w Sederdzicach 2016 - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo mazowieckie Seredzice relacja z wydarzenia Mazowiecka Kuźnia Smaków Łukasz Murawski Pasieka Murawscy Warsztaty miodowe w Sederdzicach 2016 Warsztaty miodowe w Sederdzicach

W Seredzicach (gmina Iłża, województwo mazowieckie) odbyły się warsztaty związane z produkcją miodu. Ich uczestnicy mogli poznać wiele związanych z nią tajników. 

Informacje przekazane przez Iłża serwis mówią, iż warsztaty poprowadził Łukasz Murawski z Pasieki Murawscy, która jest lokalnym liderem pod względem prężności działania i liczby otrzymanych przez nią nagród. Druga część spotkania poświęcona była warsztatom kulinarnym prowadzonym przez Elżbietę Bień. 

Spotkanie zrealizowane zostało w ramach projektu "Mazowiecka Kuźnia Smaków. Promocja dziedzictwa kulinarnego obszaru Południowego Mazowsza, wpływająca na rozwój produktów tradycyjnych i regionalnych" realizowanych w ramach działania Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Ma on na celu z jednej strony promocję lokalnych produktów spożywczych, a z drugiej – rozwój mieszkańców obszarów wiejskich, którzy chcieliby rozpocząć pozarolniczą działalność związaną z produkcją zdrowej żywności.

W ramach zajęć oprócz poznawania technik związanych z pozyskiwaniem miodu, uczestnicy mogą również dowiedzieć się czegoś więcej na temat na przykład serowarstwa. 

Opracowano na podstawie:
Wspólnytrakt.pl, Warsztaty w Seredzicach i Gębarzowie, http://www.wspolnytrakt.pl/aktualnosci/warsztaty-w-seredzicach-i-gebarzowie/, data publikacji: 2016.10.06, data odczytu: 2016.10.07.
Iłża serwis, Warsztaty w Seredzicach i Gębarzowie, http://www.ilza.com.pl/ilza_com,79,aktualnosci,4,2269,warsztatywseredzicachigbarzowie,0, data publikacji: 2016.10.06, data odczytu: 2016.10.07.Liczba wyświetleń artykułu: 1073

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.