Portal Pszczelarski

Małopolskie Targi Żywności w Krakowie 2016 - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo małopolskie relacja z wydarzenia Małopolskie Targi Żywności w Krakowie 2016 Małopolskie Targi Żywności w Krakowie

W weekend 1-2 października 2016 w Krakowie odbywały się Małopolskie Targi Żywności "Zasmakuj z Uniwersytetem Rolniczym". Wydarzenie przyciągnęło wielu miłośników zdrowej żywności i naturalnych produktów. Szacuje się, że przybyło ponad tysiąc krakowian i turystów. 

Zgodnie z danymi podanymi przez portal Gazety Krakowskiej Strefa Agro, wydarzenie przyciągnęło pięćdziesięciu małopolskich producentów żywności. Swoje stoiska posiadali także lokalni pszczelarze. Ich asortyment cieszył się szczególnym zainteresowaniem, chociaż ceny w trakcie targów nie należały do najniższych. Klienci i tak cieszyli się, że mają możliwość zakupu lokalnych sprawdzonych miodów i innych produktów, i nie muszą samodzielnie szukać dostawców. 

Uwagę zwiedzających przykuwały liczne atrakcje, na przykład przejażdżki na kucyku, w przypadku najmłodszych oraz prezentacja zwierząt gospodarczych. Nie zabrakło także licznych konkursów oraz poważnych wykładów na temat zdrowego sposobu odżywiania się. Prowadzącym został krakowski kabareciarz Adam Grzanka, który prezentował humorystyczne skecze, poprawiając nastrój wszystkim kupującym. Impreza miała miejsce na terenie kampusu Uniwersytetu Rolniczego przy ulicy Balickiej. 

Opracowano na podstawie:
Strefa Agro, „Zasmakuj z UR” czyli Małopolskie Targi Żywności, http://www.strefaagro.gazetakrakowska.pl/galeria/zasmakuj-z-ur-czyli-malopolskie-targi-zywnosci, data publikacji: 2016.10.02, data odczytu: 2016.10.07.
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, III Małopolskie Targi Żywności, http://ur.krakow.pl/wiadomosci.html/4721, data publikacji: 2016. 10.01, data odczytu: 2016.10.07.Liczba wyświetleń artykułu: 1013

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.