Portal Pszczelarski

Siedleckie Targi Miodu 2016 - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo mazowieckie targi pszczelarskie relacja z wydarzenia Siedleckie Targi Miodu 2016 Siedleckie Targi Miodu Podlaskie Koło Pszczelarzu Regionalny Związek Pszczelarzy w Siedlcach

W niedzielę, 25 września 2016 roku, odbyły się Siedleckie Targi Miodu. Osoby, które przybyły na tę imprezę, miały okazję do skorzystania z wielu atrakcji, w tym degustacji lokalnych miodów. 

Portal Podlasie24 poinformował, że targi odbyły się na terenie przylegającym do lokalnego Amfiteatru. Miłośników miodu zaprosiło Podlaskie Koło Pszczelarzy, Regionalny Związek Pszczelarzy w Siedlcach oraz Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Siedlce. Targi rozpoczęły się od mszy świętej odprawionej w intencji pszczelarzy w kościele pod wezwaniem Ducha Świętego w Siedlcach. Następnym punktem programu był kiermasz, połączony z prezentacją pasiek i sprzętu pszczelarskiego oraz występy artystyczne. W tym czasie osoby zainteresowane mogły zakupić zarówno miód, jak i inne produkty pszczele, a także skorzystać z porad pracowników Ośrodka Doradztwa Rolniczego. 

Dzięki sprzyjającej pogodzie, siedleckie targi przyciągnęły wielu zwiedzających, którzy chętnie kupowali oferowane przez pszczelarzy produkty. Miodu, pomimo że w tym roku z powodu niesprzyjającej pogody udało się go zebrać mniej, nie zabrakło dla żadnego chętnego. Impreza była również okazją do wręczenia nagród, w tym najwyższego wyróżnienia – statuetki im. Ks. Dra Jana Dzierżona. 

Opracowano na podstawie:
Podlasie24, Siedleckie Targi Miodu /ZAPROSZENIE/, http://podlasie24.pl/miasto-siedlce/region/siedleckie-targi-miodu-/zaproszenie/-1dc01.html, data publikacji:2016.09.08, data odczytu: 2016.10.06.
Profil Regionalnego Związku Pszczelarzy w Siedlcach na portalu Facebook, https://www.facebook.com/rzpsiedlce/Liczba wyświetleń artykułu: 1336

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.