Portal Pszczelarski

Wystawa pszczelarska w Galerii Warmińskiej 2016

wydarzenie pszczelarskie wystawa pszczelarska wykłady pszczelarskie pszczelarstwo warmińsko-mazurskie październik 2016 2016 Wystawa pszczelarska w Galerii Warmińskiej 2016 Wystawa pszczelarska w Galerii Warmińskiej

Właśnie trwa kolejne wydarzenie edukacyjne dotyczące bezpośrednio pszczelarstwa. Tym razem Galeria Warmińska w Olsztynie zaprasza na wystawę interaktywną poświęconą życiu pszczół. 

Gazeta Wyborcza Olsztyn informuje, że wystawa potrwa od 1 do 9 października. Od poniedziałku do piątku o godzinie 11 i 13 odbywają się wykłady przeznaczone dla uczniów szkół. Michał Tur, który pełni rolę dyrektora Galerii Warmińskiej uważa, że lekcje w których pierwsze skrzypce odgrywają pszczoły, są z pewnością fascynującym przeżyciem dla dzieci. Do wykładów włączane są elementy warsztatowe. Dzięki nim uczniowie poznają rodzaje miododajnych roślin i gatunki miodów, a także dowiedzą się wiele na temat życia pszczół. 

W trakcie weekendów pszczela wystawa otwiera swoje podwoje również przed dorosłymi. Od godziny 12 do 19 można skorzystać z szeregu aktywności przygotowanych dla całych rodzin. Dzieci mogą skorzystać w tym czasie z oferty warsztatów plastycznych, natomiast rodzice z pewnością z zainteresowaniem sprawdzą na własne oczy jak odsklepuje się plastry i odwirowuje miód. W trakcie tego wydarzenia nie brakuje degustacji, a zapasy miodu można uzupełnić przed zimą dzięki skorzystaniu z rabatu wysokości 50% na zakupy. To gratka dla osób zainteresowanych sprawdzeniem na żywo, jak wyglądają pszczoły i ich praca (dzięki pokazowej ramce), a także dla miłośników apiterapii, ponieważ na wystawie znalazł się także ul inhalacyjny. 

Opracowano na podstawie:
Gazeta Wyborcza Olsztyn, Pszczele opowieści w Galerii Warmińskiej czyli Pszczoła w roli głównej, http://olsztyn.wyborcza.pl/olsztyn/1,108801,20751637,pszczele-opowiesci-w-galerii-warminskiej-czyli-pszczola-w-roli.html, data publikacji: 2016.09.27, data odczytu: 2016.10.05.
Galeria Warmińska, Pszczoła w roli głównej, http://www.galeria-warminska.pl/pl/wydarzenie/pszczola-w-roli-glownej, data odczytu: 2016.10.05.Liczba wyświetleń artykułu: 1238

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.