Portal Pszczelarski

Pszczeli Port

Gorąca lemoniada z miodem - przepis

Na zdjęciu lemoniada z miodem. Źródło zdjęcia: 2.bp.blogspot.com/-YmloA24HC-w/Ud26xtFzsfI/AAAAAAAAAcA/g38-eTymwGs/s1600/DSC04067.JPG

przepis z miodem miód lemoniada z miodem napój z miodem

Deszcz, porywisty wiatr, ciemno rano i jeszcze ciemniej po południu. Nic tylko zaszyć się w domu i... skosztować rozgrzewającej lemoniady z miodem!

Przepis na gorącą lemoniadę z miodem (porcja dla 4 osób):

Trudność przepisu:

Przepis łatwy. Czas wykonania ok. 10 minut.

Składniki:

- 4 szklanki przegotowanej, gorącej wody (najlepiej o temperaturze 80 stopni),
- 3 cytryny,
- 2 torebki zielonej herbaty,
- 4 łyżki miodu.

Przygotowanie:

Należy przygotować duży dzbanek, włożyć dwie torebki zielonej herbaty, zalać go przegotowaną, gorącą wodą i odczekać 3 minuty. Po tym czasie wyciągamy herbaty i dodajemy do naparu cztery łyżki miodu. Mieszamy aż miód się rozpuści.

Następnie z jednej cytryny ścieramy skórkę i dodajemy ją do dzbanka z herbatą i miodem. Ze wszystkich trzech cytryn wyciskamy sok i przelewając przez sitko, dodajemy go do naparu. Całość mieszamy i przelewamy do kubków.

Wskazówka:

Tak przygotowaną lemoniadę warto podawać póki jest gorąca.

Smacznego!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3507

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

ToSieNosi.eu
Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków
ToSieNosi.eu

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.