Portal Pszczelarski

Jubileusz 85-lecia działalności Związku Pszczelarzy w Wiśle

pszczelarstwo śląskie Związek Pszczelarzy w Wiśle Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach Koło Pszczelarzy Mosty u Jablonkowa Koło Pszczelarzy w Istebnej Koło Pszczelarzy w Ustroniu Jan Krzok

10 września 2016 roku pszczelarze zrzeszeni w Związku Pszczelarzy w Wiśle świętowali 85-lecie swojej działalności. Była to okazja to zaproszenia gości i uroczystych obchodów tak zacnego jubileuszu. Cała impreza przybrała bardzo odświętny charakter. 

Informacje na temat obchodów tego święta zostały opublikowane na stronie internetowej Związku Pszczelarzy w Wiśle. W uroczystościach wzięli udział między innymi burmistrz Wisły Tomasz Bujok, Przewodniczący Rady Miasta Janusz Podżorski, Renata Czyż – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Zdzisław Pilch, Przewodniczący Komisji Kultury. Przybyli także inni pszczelarze z Polski i Czech, między innymi delegacja Śląskiego Związku Pszczelarzy, Koło Pszczelarzy Mosty u Jablonkowa (Czechy), Koło Pszczelarzy z Istebnej czy Koło Pszczelarzy z Ustronia. Wielość przybyłych gości jasno wskazuje jak dużą rolę odgrywa i jak bardzo szanowany jest Związek z Wisły. 

Całość imprezy poprowadził Jan Krzok, który pełni funkcję Prezesa Związku. W ramach uroczystości nie zabrakło miejsca na stosowne podziękowania dla najbardziej zasłużonych działaczy, wyświetlono krótki film przedstawiający historyczne momenty działalności Związku związane z rodziną Krzoków z Osiedla Kobyla, zajmującą się od kilku pokoleń pszczelarstwem. Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w pszczelarstwie i nie tylko złożyły również delegacje wybrane spośród przybyłych gości. Nie zabrakło również momentu na muzyczny relaks. Zwieńczeniem tego szczególnego dnia był wspólny obiad i słodki poczęstunek, przygotowany przez żony pszczelarzy. Spotkanie było jak zwykle szansą na wymianę doświadczeń i odświeżenie wspomnień. 

Opracowano na podstawie:
Pszczelarze Wisła, Jubileusz 85-lecia działalności Związku, http://pszczelarze.wisla.pl/, data odczytu: 2016.10.03.Liczba wyświetleń artykułu: 1397

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.