Portal Pszczelarski

Targi Smaki Regionów w Poznaniu 2016 - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo wielkopolskie relacja z wydarzenia Targi Smaki Regionów w Poznaniu 2016 Targi Smaki Regionów w Poznaniu

Od 24 do 27 września odbyły się Targi Smaki Regionów. Impreza ma miejsce na Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

Zgodnie z informacjami Gazety Wyborczej Poznań, na tegorocznych targach pojawiło się ponad 200 wystawców z 16 województw. To szansa na skosztowanie zarówno polskich, jak i bardziej egzotycznych przysmaków, na przykład z Korei oraz Włoch. Nie zabraknie oczywiście miodów i produktów pszczelich. Wstęp na targi był wolny. 

Wiele osób do pawilonów wystawienniczych wybrało się specjalnie w celu zakupu miodu dla siebie i najbliższych. To dobre zabezpieczenie przed zbliżającą się zimą. Wystawcy miodu pochodzili zarówno z Wielkopolski, jak i z innych rejonów kraju. Wystawca Miodów Dworskich z Bieszczad tłumaczył, że to właśnie jego produkty pochodzące ze spadzi iglastej i innych pożytków leśnych, mają wyjątkowe właściwości zdrowotne. Kupujących nie brakowało. 

W trakcie targów Smaki Regionów jak co roku rozdano nagrody w 20 kategoriach, przyznając złote medale producentom żywności. 

Opracowano na podstawie:
Gazeta Wyborcza Poznań, Targi Smaki Regionów – raj dla smakoszy tradycyjnej polskiej kuchni, http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,36037,20745274,targi-smaki-regionow-raj-dla-smakoszy-tradycyjnej-polskiej.html, data publikacji: 2016.09.25, data odczytu: 2016.10.03.
Gazeta Wyborcza Poznań, Jak smakuje Polska? Targi Smaki regionów za kilka dni w Poznaniu, http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,36037,20720202,jak-smakuje-polska-targi-smaki-regionow-za-kilka-dni-w-poznaniu.html, data publikacji:2016.09.20, data odczytu: 2016.10.03.Liczba wyświetleń artykułu: 994

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.