Portal Pszczelarski

Cena miodu – Główny Urząd Statystyczny

Źródło obrazka: stat.gov.pl/bdl/app/dane_podgrup.hier?p_id=897739&p_token=1110111378

cena miód Polska Główny Urząd Statystyczny GUS Bank Danych Lokalnych

Przepraszamy! Wybrany artykuł jest w trakcie aktualizacji.

Zarejestruj się korzystając z tego linku: http://www.portalpszczelarski.pl/rejestracja.html i:

- dowiedz się kiedy część aktualizowanych artykułów będzie ponownie dostępna,

- napisz na forum abyśmy ten artykuł w pierwszej kolejności dla Ciebie zaktualizowali.

Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za napotkane utrudnienia.

Zobacz również:

Cena miodu w 2013 r.Liczba wyświetleń artykułu: 2847

Komentarze z forum pszczelarskiego

Lukasz_Baniak

2013-11-07 09:51:48

Wydaje mi się, że cena miodu będzie zawsze rosła bo raz, że spada liczba pszczół, a dwa, że inflacja jest

blondynekkrk

2013-11-09 08:36:30

Tak na chłopski rozum trudno się z kolegą powyżej nie zgodzić ;)

emil

2013-11-10 12:32:12

Cena miodu może spaść. Akurat inflacja sama w sobie ma wg mnie nieistotny wpływ na cen miodu. Szczególnie, że ona obrazuje jak ceny wzrosły w danym przeszłym okresie, a nie jest powodem ich wzrostu. Natomiast przy dużej podaży cena miodu może zmaleć. Tak, tak, urodzajny rok w miód może spowodować spadek cen w skupie i się przełożyć na średni poziom cen w detalu. Po za tym wg danych z rejestrów powiatowych lekarzy weterynarii wynika, że w ostatnich latach liczba rodzin pszczelich rośnie, tak samo jak pszczelarzy.

mlody_pszczelarz

2013-11-13 21:42:55

Mnie bardziej przekonuje emil. Widac, ze gosc zna sie na rzeczy ;)

eryk16

2013-11-14 08:49:01

Wszystko pięknie ale czy nie wydaje się wam, że klienci mogą kupować miód od stałych dostawców, którzy mogą podnosić cenę za słoiczek według własnego widzimisię?

factis

2013-11-21 09:20:07

Dużo zależy tutaj pewnie od cen skupu. W końcu firmy, które skupują miód albo dają pszczelarzom zarobić, albo nie.

pszczelarka78

2013-11-21 23:32:08

Jeśli koszty wzrastają to i cena wzrośnie. A że miód długi czas był za tani, to teraz widać to, że cena rośnie i będzie rosła.

mlody_pszczelarz

2013-11-23 16:33:07

nie ma co oddawac miodu za darmo czy pol darmo, za wiele pracy to kosztuje.

eryk16

2013-11-25 10:39:53

No i wlaśnie, czyli się ze mną zgadzacie. Nie jest to takie hop siup żeby wyprodukować dobry miód. Tak że i cena nie może być jego za mała

Lukasz_Baniak

2013-11-27 17:26:32

Ja się dalej upieram z inflacją. Zobaczcie sobie jaka była inflacja i o ile wzrosła cena miodu. Fakty mówią same za siebie!

emil

2013-11-27 23:14:14

Inflacja wyraża ogólny wzrost cen. Więc jest wskaźnikiem, który mówi o ile średnio ceny w danym okresie wzrosły. Inflacja nie podnosi cen, tylko mówi o tym ile się podniosły.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.