Portal Pszczelarski

Wystawa o roli pszczół w Tarnobrzegu 2016

wydarzenie pszczelarskie wystawa pszczelarska październik 2016 2016 Tarnobrzeg pszczelarstwo podkarpackie Zrzeszenie Pszczelarzy Krakowskich

Wystawa o roli pszczół w środowisku odbywa się właśnie w Tarnobrzegu. Ma ona charakter edukacyjny i służy informowaniu dorosłych i dzieci na temat etapów produkcji miodu i zapylania roślin przez pszczoły. 

Zgodnie z informacjami, jakie podaje portal echodnia.eu, wystawa potrwa jeszcze przez dwa tygodnie. Odbywa się ona w Centrum Natura 2000 Tarnobrzeska Dolina Wisły. W pomieszczeniach wystawienniczych umieszczono kilka dużych plansz, które zostały wypożyczone przez Zrzeszenie Pszczelarzy Krakowskich. Kolorowe plansze w bardzo przejrzysty sposób prezentują treści. 

W trakcie wystawy zwiedzający dowiedzą się wiele na temat procesu tworzenia miodu oraz zapylania roślin przez pszczoły. Niemniej ważne są informacje związane z właściwościami propolisu, mleczka pszczelego i wosku, i sposobów ich wykorzystania w apiterapii. Odbiorcami wystawy są osoby w różnym wieku. Pracownicy Centrum chętnie udzielają dodatkowych informacji i rozwiewają pojawiające się wątpliwości. To już kolejna propozycja edukacyjna, mająca zwiększyć społeczną wrażliwość na rolę pszczół. 

Opracowano na podstawie:
Echodnia.eu, Tarnobrzeg. Wystawa o roli pszczół w środowisku w Centrum Natura 2000, http://www.echodnia.eu/podkarpackie/wiadomosci/tarnobrzeg/a/tarnobrzeg-wystawa-o-roli-pszczol-w-srodowisku-w-centrum-natura-2000,10675164/, data publikacji: 2016.09.27, data odczytu: 2016.09.27.Liczba wyświetleń artykułu: 1198

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.